Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nárcisztikus, elmebeteg...

Nárcisztikus, elmebeteg apával mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Apám egy nárcisztikus személyiség,de nem tagadnám le azt se,hogy elmebeteg..

Állandóan szekál mindenkit,ok nélkül,ha valami nem úgy van ahogy neki tetszik,vagy nem azt hallja amit akar,vagy valaki nem hagyja,hogy terrorban tartsa olyan balhét levág,tör,zúz,torka szakadtából ordít,fenyegetőzik stb.. Már mindenki utálja,a családja,az ismerösei,már a munkahelyéről is kirúgták emiatt,hogy összeférhetetlen..Mindig balhézik éjjel nappal,már volt,hogy kihívták a rendőröket is rá a szomszédok,már volt,hogy megverték,elvitték elmegyógy intézetbe egyszerűen semmi de tényleg semmi se hatott rá..Őt már nem megverni kéne hanem megölni,sajnálom,hogy ezt írom a saját apámról de elviselhetetlen,javíthatatlan..Anyámat állandóan terrorban tartja,engem már nem tud mert nem hagyom magam ezért rühel szó szerint,többször volt,hogy nekem jött és verekednem kellet vele lány létemre..Kiakar nyírni,volt,hogy nagykést szorított a torkomhoz,ha nincs annyi lélekjelenlét bennem,hogy fejbekönyököljem teljes erőmből akkor átvágja a torkomat miközben anyám alszik..Gyerek koromban is állandóan vert,eltörte a kezemet,az orromat a szomszéd elött... Egy időbe anyámat is verte,ha nem megyek oda és nem állok le vele verekedni anyámat is megölte volna szemrebbenés nélkül..Sajnos arra mincs lehetőség,hogy anyámmal elköltözzek mert egy csomó hitelt felhalmoztak,és együtt nyögik,de anyám a harmincezres keresetéből ketten nem tudnánk megélni sehogy se...Én meg még iskolába járok..A többi családtagra nem számíthatunk mert mindenki utál minket apám miatt... De ezt nem tudom már elviselni,rengetegszer kell visszafognom magam,hogy ne fogjam meg a kést és ne szúrjam szíven vele,és igen tudom én is örült vagyok már,de bekattantam a 17 év alatt ezektől amit napi szinten elkell tűrni...


2016. ápr. 2. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
az én apám is ilyen hiszti, hülye alkat, bár nem ennyire pszichopata, de elég elviselhetetlen és nem is nagyon szeretnek oda menni hozzájuk a rokonok, ahogy párommal mi se. a családi barátok is már eltűntek. szerintem itt a gyámügyisekhez kellene fordulnotok, vagy valami átmeneti otthonba költözhetnétek. keress rá a neten, biztosan vannak ilyen helyzetekre fenntartott menedékotthonok. a hitelbe meg szarni bele, nem kell egy fedél alatt élni egy hülyével, aki az életed veszélyezteti. a zsaruk itt már úgyse segítenek. mondom úgy, hogy én is ott dolgozom... :/
2016. ápr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Eddig azt hittem nekem rossz, de a te helyzeted elviselhetetlennek tűnik. Ide mindenképp gyámügy kell.
2016. ápr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 vfrtom ***** válasza:
20%
Ne haragudj, de szvsz kamu. Ha valaki késsel fenyeget, ergo gyilkossági kísérletet követ el, azt lecsukják vagy kényszergyógykezelik, igen van ilyen, illetve mivel még fiatal- vagy kiskorú voltál (?) a gyámügy is min. közbelépet volna. Ha meg igaz, hát tégy ellene, ezek mind büncselekmények.
2016. ápr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Szerintem nem kamu, mert engem meg a nyomorék állat "apám" 15 éves koromban baltával kergetett, és tudtam, ha elesek vagy utolér, akkor megöl vagy megcsonkít. Amikor elmeséltem a környezetemben, akkor senki sem hitt nekem. Szóval nem biztos, hogy kamu.
2016. júl. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
En apam is ilyen orult bar azert nem ennyire ... szerintem hsgxd a sulit es iranx dolfozni tamogssd anxukadat koltozzetek el!!ennel nem lesz igy jo vege munka mellett is tanulhatsz ne hagyd annyiba
2019. nov. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!