Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Milyen gyakran jártok...

Szülők! Milyen gyakran jártok mcdonald's-ba a gyerekkel? A gyereked egyedül? Haverokkal?

Figyelt kérdés
nem drága azért egy kicsit? sokszor mentek?

2016. ápr. 5. 15:27
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
29%
Azért a szarért drága régebben én is ettem a mcdonaldsba de nagyon megbántam és 1 az hogy elhízol (ha gyakran mész) de az amit utólag megtudtam mit tesznek bele pfffff jobb nem is beszélni róla
2016. ápr. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem semmi ilyesmit nem kell a gyerek előtt szörnyűségnek lefesteni, amikor nem az. Én mikor általánosba jártam azt csináltam, hogy ha ötöst kaptam, akkor megkértem apukámat hogy a suliból haza menjünk el. És akkor kaptam egy happy mealt, vagy fagyit stb. De ez csak havonta egyszer lehetett kb.
2016. ápr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
89%

Nekem még nincs gyerekem.


Anno a szüleink évi 1x vittek minket kb. McDonald'sba, általában bizonyítványosztás idején. Lehet, ez nem volt jó ötlet, mert nekem ez így kb. a jutalmazással kapcsolódott össze, és ilyen komfortkajává vált, most 27 évesen is havi-kéthavi egyszer azért szoktam ilyen helyeken enni a fíling miatt.


Haverokkal... hát egy-két olyan barátom volt, akik szintén szerették a Mekit, de mivel messze laktak, velük is kb. évi 1-2x mentem el 16 és 20 éves korom között.


Drága-e? Alapjáraton igen. De ha ilyen párszázas ajánlatot vesz az ember, annyira nem vészes. Menüt meg ilyesmit nem vettem, azért mindig sokallottam a pénzt... és sokkal jobb, egészségesebb melegételt is lehet venni sokkal olcsóbban, vagy ha ugyanazon az áron, akkor táplálóbbat. Szóval ált. fagyit, sajtburgert meg ilyesmit eszem, ami nem annyira drága... amit még ritkábban szoktam, és drága, az a sültkrumpli, de azt meg nagyon szeretem :D.

2016. ápr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem drága, egy mozi, korcsolyázás, strandolás sem olcsóbb. Viszont ha enni megyünk valahová, akkor ritkán választom a gyorskajákat.. Akkor inkább cukrászda, még az is jobb, ezeknél a műkajáknál ☺
2016. ápr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
64%
Nem drága nekünk, de pocsék és egészségtelen. Nem járok sem a szüleimmel, sem a barátaimmal.
2016. ápr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim válasza:
84%
Havonta 1x-2x elmegyek barátaimmal. Szüleim szerint drága azért az adagért. Azt azért hozzátenném,hogy faluhelyről jöttem és ugye ott egy rendes mama koszt :D Én egy dupla sajtburgertől,közepes üdítő és sült burgonyától tökéletesen megvagyok. Mostanában KFC-be járok,az kicsit drágább,de azok az isteni csirkék ♥o♥ :D
2016. ápr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
95%
Egy fiunk van, 12 eves. Havonta 1-2szer de őt kérdezzük még mi legyen. Meki helyett KFC szokott lenni vagy kínai kaja. Kisebb volt csak a játékok miatt mentünk azokat gyujtotte. Akkor is sült krumpli kellett Neki többit az apja ette meg.
2016. ápr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
80%
Annyi pénzért, amennyiért egy egészséges gyerek/kamasz ott jóllakik, már normális étteremben is lehet enni. Nem járunk családilag, utoljára tavaly voltunk egy londoni mekiben, kíváncsiságból, a smoothie jó volt.:-) A gimis gyerekem néha beül a haverokkal suli után 8úgy havi egyszer), de ritkán eszik ott, inkább csak beszélgetnek, hülyéskednek egy üdítő vagy desszert mellett.
2016. ápr. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
67%

20 éves koromig egyetlen egyszer voltam a szüleimmel. Aztán még 2szer osztálykiránduláson. Kicsit kellemetlen volt, hogy mindenki felszabadultan kerte a HappyMegaGigaBigMacCheeseTortilla akármiket, én meg néztem, hogy sima hamburger van? :D Amúgy nem szeretem a hamburgert, a gyomrom nem veszi be a bonyolult ételeket, csak a szimplákat.

Azóta hogy felnőttem a párommal járunk a Burger Kingbe kb. 2-3 havonta egyszer. Ilyenkor mindig salátát kérek öntet nélkül, esetleg a tortilla amit még meg bírok enni. Mást nem eszek ott soha.

Legutóbb láttam két párt 2 hordozóban levő csecsemővel.

2016. ápr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 klopusz ***** válasza:
76%

Szia!


Három csemetém van. A legkisebbel szoktam néha McDonald's-ba menni, gyakorlatunk szerint kéthetente.

Egyrészt nem olcsó, másrészt nem normális étel.

Ha úgy adódik, hogy gyorskaját eszünk, akkor inkább az egy plázában történik meg (mondjuk 1-2 havonta), ahol viszont rendes ételt eszünk, pl. a Főzelék Falóban, kínai ételesnél, KFC-ben vagy óriás palacsintásnál.


Ha mindenképpen hamburgerre vágyunk, akkor is ezerszer inkább a Burger King, mint a McDonalds.

2016. ápr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!