Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyámtól kapom a megjegyzéseket?

Anyámtól kapom a megjegyzéseket?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Az a helyzet, hogy nemrég elvesztettem az állásom. Még nem találtam másikat. folyamatosan kapom itthon a megjegyzéseket anyámtól, hogy nem csinálok semmit. Amíg itthon vagyok kb csak a szüleim után takarítok. Nem vagyok tisztaságmániás és nem azért csinálom ilyen sokszor, hanem mert iszonyatos dzsuva lesz miután hazaérnek. Minden reggel 40 percig mosogatok, levakarom a pultot, felsöprök, felporszívózok, felmosok. (cipővel járnak be, plusz az állatok a kertből, szóval ettől itt nem ragyog semmi, ne higgyétek azt).Mosok, etc...

Szóval nekik, ha hazajönnek egy villát nem kell odébb tenniük. Mégis mintha egésznap nem csinálnék semmit.

Közben engem is nagyon bánt, hogy alig hívnak be valahova interjúra, iszonyatosan érzem magam emiatt. De még nem régóta vagyok itthon, szóval még nem pánikolok. Most is jön, hogy mit csinálsz, DOLGOZOL? Én meg nézek, hogy hol??? mert ugye bekapcsoltam a gépet. Nem tudom, hogy mi tévő legyek. Viszont addig nem szeretnék a barátomhoz költözni, míg nem találok valami állást, hogy neki is bele tudjak adni a költségekbe. Szerintetek mi a megoldás? Van egyáltalán, vagy viseljem el?


2016. ápr. 12. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy nap tényleg ne csinálj semmit, ne takaríts utánuk, és akkor majd elmondhatod, hogy na látjátok, ilyen az, amikor tényleg nem csinálok semmit.
2016. ápr. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy hétig ne incsálj semmit, mert akkor érezhető, hogy elfogyott az evőeszköz, a tányér, stb.
2016. ápr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezzel szerintem csak azt támasztanám alá, hogy igaza van, és neki kell itthon dolgoznia munka után, nem?
2016. ápr. 12. 15:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Számítana valamit? Így is azt hiszi(k), hogy nem csinálsz semmit. Ilyen értelmiséggel megáldott egyedekkel nem szabad sokáig együtt élni.
2016. ápr. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!