Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tudtok tanácsolni, mit...

Mit tudtok tanácsolni, mit tehetnek?

Figyelt kérdés

Ez igazabol nem pont ebbe a temaba tartozik(inakbb ilyen lelki betegseges temaba, de olyat nem talaltam.( Szoval ez apukammal kapcsolatos. A szuleim elvaltak)

Azt vettem eszre,h allandoan feszult, azt mondja mindig magarol, h tök nyugodt meg hogy mar milyen regota nem idegeskedett. De en latom rajta, h ez valami alca, amit meg maga elol is elrejt. Ritkan, de mar lattam olyan idegesnek, h az mar nem normalis(peldaul ma)-papammal elkezdtek veszekedni es annyira felidegesedett(mint egy idegbeteg)meg a hangja is elvaltozott, meg igy nem lehetett lenyugtatni(szoval meg sose lattam ilyennek).

Egyebkent onnan latom h mimdig feszult(egyreszt onnan h o momdja magarol)masreszt meg igy pattogatja a kormet(marmint tepkedi) meg a hajat is piszkalja,tepkedi. Ja es allandoan gondolkozik valamin(ismerem mar ezt a gejt amit akkor vag, amimor gondolkozik)

Regen volt neki egy baratnoje(kb 3evig). Az a no egy hukye boszorkany volt, sztem ez a nyomas meg depresszio ami alat elt emellett a no miatt, ez tuti ratett erre a leki bajairaja es annyira megvaltoztatta,h konkretan 180°os fordulatott vett. Akkor most meg van egy masik baratnoje, o vele meg az van h nem igazan szereti, szerelemrol aztan ne is beszelhunk(ezt amugy , ma valotta be, de amugy tudtam is)

Es mostanaban ezert sincs valami jo kedve.

Ja meg még az is h nagyon sokszor olyan boldogtalannak latom, mint aki csak ugy van. Most is valamikor, b olyan egyhangu az elete, unja mar ezt az egysiku eletet

Na kb ennyi a tortenet, bocsi mindenkitol h hosszu lett eskoszonom annak ki elolvassa. Erool szeretnem a velemenyeteket es tanacsaitokat kerni, es szoljatok ha van kerdes vagy valamit reszleteseben irjak, biztos irtam ertelmetlen vagy nem vilagos mondatokat, vagy esetleg reszeket.



#apa #leki problémák
2016. ápr. 25. 14:53
 1/5 anonim válasza:
És anyukáddal mi történt? Nem lehet, h még mindig őt szereti, esetleg anyagi gondok?
2016. ápr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amiket leírtál, az épp elég ok, indok, hogy boldogtalan legyen. A családja széthullva, a barátnői inkább csak pótlékot jelentenek, de nem társat. Sok célja nem lehet az életben, amiért boldogan harcolna, dolgozna.

De nem a te dolgod, hogy megoldd egy felnőtt elrontott életét. Legyél neki ott, éreztesd vele, hogy szereted, hallgasd meg, s ha tudsz, és lehet, adj okos tanácsot neki!

Esetleg szervezz programokat, amikről boldogan megy haza, kis örömök is javítják az ember életkedvét.

2016. ápr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még mindig anyudat szereti.
2016. ápr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Anyát ketlem h szeretné, hiszen azért váltak el,mert egy csomoszor megcsalta, egyébként kb 5-6eve váltak el. Ez annyira sztem nem okozhat neki nagy bologtalansagot. Anyagi gondjaink nincsenek szerencsére.Egyébként igazgatók lehet nem kéne beleszolnom, csak hát ugye látom h magát emészti aztán ez az állandó feszültség lerövidíti az eletet:(
2016. ápr. 25. 17:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, akkor nem tudom.

Próbálj meg vele beszélni, hátha neked elárulja!! :)

2016. ápr. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!