Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy anya hogy reagálna ha...

Egy anya hogy reagálna ha megtudná hogy a lánya egy olyan férfival van eggyütt aki az apja lehetne?

Figyelt kérdés
Most anyukákat kérdezek akik át tudják érezni a helyzetet. Mit tennétek?

2016. máj. 1. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Nem repesnék az örömtől bevallom ... és attól is függene a reakcióm , hogy a lányom mennyi idős .

34/N

2016. máj. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Ennek senki sem örülne.
2016. máj. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

Attól függ, hogy mennyi idős a lány.

Ha már elég érett, akkor okés.

A lányom lehetne együtt egy vakkal, egy tolószékessel, egy arabbal, egy akárkivel, ugyanúgy, mint egy 20-30 vagy több évvel idősebb pasival.


Az a baj, hogy MAGYARORSZÁGON nagyon-nagyon-nagyon el van maradva mindenki ilyen téren.


Ha nem sablon szerűen élsz, akkor már megszólnak és kiközösítenek.

A te életed és kész.

2016. máj. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

bízom annyira a lányomban,hogy tudom,átgondolja mit vállal és miylen előnyei-hátrányai vannak a helyzetnek.

Bár még nem volt sokkal idősebb barátja,de ha normális tisztességes ember és szeretik egymást,én nem ellenezném.

Azért sem ,mert felnőtt ember,azzal van együtt akivel szeretne,úgysem az én akaratom a döntő . Maximum a kapcsolatunk romlik meg,megharagszik amiért okoskodtam ..

2016. máj. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ja igen azt kihagytam,ő már 25 éves,önálló,természetesen teljesen más ahelyzet ha egy 15-18 éves lányról van szó.

Azon én is megrökönyödtem volna,nem is tudom hirtelen,mi a helyes viselkedés a szülő részéről ilyen esetben.

2016. máj. 2. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.Ha ő boldog abban a kapcsolatban, akkor az nekem is jó.Egy szerelemben sosem a korkülönbség a döntő.Természetesen ha tizenévesen jönne össze egy negyvenessel, biztos leülnénk beszélni, de ha teszem fel 25 évesen ötvenes pasival kavarna, miért ne?Akkor már kell legyen annyi esze, hogy felmérje az előnyeit illetve hátrányait.De még mindig jobbnak tartom a nagy korkülönbséget, minthogy összejöjjön egy kis taknyossal, aki azt sem tudja miről szól is egy kapcsolat.

Amúgy van egy vicc, lehet régi, de helytálló: régen hercegek voltak fehér lovon, ma páviángyerekek vannak Volán buszon.:)))

2016. máj. 2. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

És a 25 éves egy 50-essel alapítson családot? Kétlem. hogy akárki is repesne az örömtől.


VÉgül is van egy előnye. A kedves szülőknek meg lesz a társuk a nyugdíjas klubban.

2016. máj. 2. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Furcsa lenne, de ha jól bánik a lányommal ellenben általában a mai 20-30 éves korosztállyal akkor az nekem sokkal fontosabb lenne, és ha látnám rajtuk hogy tényleg szeretik egymást nem érdek kapcsolat
2016. máj. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Senki nem örülne ennek szerintem, én sem, de nem is szólnék bele. Rábíznám a lányomra. Ha neki jó ez a helyzet, én elfogadnám.

Ha esetleg nem olyan jó, előbb-utóbb úgyis rájön, és kilép a kapcsolatból. Ha szekálom, lehet, csak dacból is benne maradna.

2016. máj. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%
Lehet hogy a szüleid lecsukattatnák a faszidat molesztálás miatt... kiskorú veszélyeztetése miatt...
2016. máj. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!