Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyák! Mit éreztek/éreznét...

Édesanyák! Mit éreztek/éreznétek ha a kiskorú gyermeketek többször szándékosan árt magának?

Figyelt kérdés
Konkrétan pl. ha nektek kellene segíteni őt lefürödetni, mert szándékosan annyi nyugtatót vesz be, amitől aztán kiüti és összehányja magát

2016. máj. 3. 20:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt érezném, hogy be kellene vinnem a pszichiátriára.
2016. máj. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz vittek volna már régebben amikor láttam rajta hogy nincs teljesen jól lelkileg
2016. máj. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
*vittem
2016. máj. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mennyi idős az a kiskorú gyermek? Mert én mindig elzártam a gyógyszert, és ha lett volna nyugtató a házban azt sem tudta volna bevenni. Én mondjuk a szülő helyében azonnal elvinném agyturkászhoz, mert ez nem normális viselkedés.
2016. máj. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
16, és a sajátja
2016. máj. 3. 20:39
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem érezni kell, hanem orvoshoz vinni. Te itt a gyerek vagy? Hát ne csinálj ilyeneket, hanem keress egy pszichológust, kezdetnek akár az iskolapszichológust, akivel elbeszélgethetsz.
2016. máj. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Legyetek szívesek, a kérdésre válaszoljatok: Tehát nem mit csináltatok volna, nem pedig "velünk ilyen nem fordulna elő", hanem próbáljátok beleképzelni magatok a helyzetbe. Tehát milyen ÉRZÉS lett volna, ha már megtörtént a dolog? (Azért kérdezem, mert én ezt játszottam el, és bár már nem ma volt ez rettenetes bűntudatom van, és el sem tudom képzelni, anyukám mit érezhetett, mit okozhattam neki esetleg ezzel (sosem beszéltünk az ilyen kis akcióim után ezekről a dolgokról, tehát tényleg fogalmam sincs)
2016. máj. 3. 20:42
 8/21 anonim ***** válasza:
67%
Mi a sajátja? A nyugtató? Mi a francnak szed egy 16 éves nyugtatókat? Ez nem normális, hogy ilyen fiatalon tömi magát gyógyszerekkel.. Ha meg muszáj szednie, akkor az anyja miért nem zárja el a gyógyszert és adagolja ki neki amikor épp aktuális a beszedése?
2016. máj. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
32%

egyszóval bedrogozott én biztos nem fürdetném mert lehányta magát

fognám a seprű nyelet és addig ütném amig nem hallom hogy valami recsen

2016. máj. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát, pontosan azt érezte, amit te most elképzelsz. De az utólagos önmarcangolásnak nincs értelme. Vagy boríts rá fátylat magadban, vagy vedd a bátorságot, hogy fölhozod előtte ezt a témát, hogy kibeszéljétek, és úgy kerüljön nyugvópontra.
2016. máj. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!