Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kezdjek neveloapamal?...

Mit kezdjek neveloapamal? Veszekedjek vele? 15/f

Figyelt kérdés

Nagyon elegem van belole.Most is bejott es elkezdte ugatni nekem a hulyeseget.Rakjak igy rendet,ugy,de kiabalva persze.Nem ihatok normalis uditot 8 utan,illetve nem is ehetek.Es mar 9 fel10 fele ehezek.Neha aludni nem birok az ehezestol.Hamar felkapja a vizet.Allandoan bejon a szobamba A SEMMIERT.Es ha bejon,elugatja hogy csinaljak rendet,mikozben az o szobalyukba illetve a konyhaban sokkal nagyobb kupi van.Sot,az en szobam leghatul van szoval "atkell" menni anyaek szobajan hogy a szobamba jussak stb.Kb 10perce jott be,mondom a veszekedes kozbe hogy:De miert kell bejonni?Erre: "AZERT B*Z*ME* MERT EZ NEM A TE HAZAD!" De nem is az ove:)

Attol hogy meg anyam pasija, nem tenkintek ra apakent.

Gyulolom ezt az embert,mit csinaljak vele?Veszeledjek vele?

:(


2016. máj. 7. 11:22
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Illetve:Nala kupinak szamit,ha a tolto a foldon van pl.

Es nem azzal van a baj,hogy rakjak rendet,hanem az,hogy kiabalva mondja.Meg altalaban minden reggel rendet rakok a szobamba.

Ja,meg miatta beszelek kib*sz*tt csunyan.Gratulalok neki

2016. máj. 7. 11:24
 2/13 anonim ***** válasza:
60%

Esetleg rokonhoz valo koltozes,vagy kolesz nem megoldható?:)

Vagy anyuddal kéne beszelned ezekrol. Amikor kiabal veled ,vedd fel hangrogzitovel,es akar ezt is mutasdd meg anyudnak.

15/L

2016. máj. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt!Az a helyzet,apam l*szad.Mamam szivesen lat,de nem szokott megnezni.Szoval lehet o is lesz*r.Nem tudom,jo otlet ez a "elkoltozni".Kene is.

De ez a hangfelvetel jo otlet!

Koszonom:)

2016. máj. 7. 11:45
 4/13 anonim ***** válasza:
16%

Á, az ártatlan, meg nem értett tini, akit gyötör a gonosz szülő/mostoha.

Hadd találjam ki, kitűnő tanuló vagy, mindig szépen és tisztelettel beszélsz másokkal, mindig rendet tartasz és segítesz otthon a házimunkában.

Valahogy itt mindig ugyanez a sztori, véletlenül sem egy elkényeztetett, pimasz, lusta kölyökről van szó.

2016. máj. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudok érdemleges választ adni, de ha megnyugtat, teljesen átérzem a problémád, részvétem az ilyen 'ember" miatt.
2016. máj. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mas rokon nincsen esetleg?:) Csak vigyazz mikor felveszed mit mond hangrogzitovel,o ezt ne vegye eszre,mert akkor lesz ott ne mulass (tapasztalat).

Elso válaszoló voltam. Ha lehet,majd irdd meg a fejleményeket.

2016. máj. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

5-ös válaszoló:Köszönöm a válaszod,tényleg jól esett!:)

6-os:Igazából más rokon is van,de én úgy érzem nem látnának engem szívesen:/ és nyugi,próbálok majd vigyázni a hangfelvételnél,és ha lesz fejleményem,fogok írni privátba!És köszi még1x:)


Kedves 4-es válaszoló.

Elhiszem hogy a Te szemedben én egy "elkényeztetett, pimasz, lusta kölyök" vagyok,de hadd írjak le neked valamit.

Az b*zdmeg,hogy Te ide jössz szószerint ugatni hogy mekkora sz*réletű ember vagyok,ezeket Te úgy írod mintha Te ismernél.De segítek,nem ismersz.Ha ennyire kíváncsi vagy,(Mert ha már ide jöttél akkor egy kis kíváncsiság is a dologban van)

"Kitűnő tanuló" én?Tanulni nem tudok.Mert ha leüllök tanulni,akkor 100-as hogy bejön nevelőapám.De ez így is van.De valószínűleg azért jönne be hogy rendet tegyek.Sőt,mikor nem tanulok,(tegyük fel beszélgettek egy barátommal) akkor is bejön,de akkor már azért is,hogy elhúzza a sötétítőt hogy ne legyen sötét a szobámba.

Aztán rájöttem,hogy este jobban fog az agyam,csendesebb is minden,szóval jobban tudnék tanulni.De tanulni se tudok úgy 9 fele,mert éhezek.És nagyon sz*r úgy tanulni hogy éhezzek.Konkrétan nem is lehet.

"Tini" Oké,aláírom tini,átéltem ezt a "depis korszakot" kis jöttem belőle egy hónap alatt.De tudod ez a "utálom nevelőapámat" nem azért van mert tini vagyok.17 éves lennék,akkor is kiírnám.

"Szépen beszélek" Mint írtam fent,nem beszélek szépen senkivel.(Most nem arra célzok hogy g**i csúnyán beszélek,hanem becsúszik egy-egy csúnya szó,és ahogy észrevettem osztálytársaimat nem zavarják,sőt még néha röhögünk is ezen)De ahogy írtam,nevelőapám miatt beszélek csúnyán.Múltkor mikor flegmázott a húgom,(gyarkan szokott,1 hónapban max 1-2x)nevelőapám ezt mondta neki AKI 11 ÉVES: "Ha még1x így beszélsz,felálsozom a nyelvedet és megetettem a kutyáddal"

Nem tudod Te elképzelni milyen b*szott csúnyán beszél!:)

Igen,segítek a házimunkában.Amit kérnek,én azt megcsinálom.Ha elhiszed nekem,hanem!

Hol lennék én elkényeztetett?Most komolyan,nem élünk annyira hogy én el legyek kényeztetve.Ha van pénzem,általában én veszem meg magamnak a dolgokat.(És bármennyire hihető nem cigire költöm,és egyéb drogokra ami megöl)

Számodra ennyit,de azért köszönöm válaszod :D

U.i:Remélem majd fogsz találkozni egy ilyen emberrel,és megtapasztalod:))

2016. máj. 7. 12:51
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Én hiszek neked, de ha ilyen ocsmány módon adod elő magad, nem sokan fognak.
2016. máj. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 kovpet ***** válasza:
73%

Ha mondjuk 7-kor eszel rendesen, akkor azért 8-9-körül csak nem vagy olyan éhes, hogy ne tudj tanulni.


Az arcod meg elképesztően nagy. Ha otthon is így adod magad elő, akkor nem csoda, hogy nem vagytok jóban. Attól még ő is lehet hibás, de te sem segítesz a helyzeten.

2016. máj. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%

És beigazolódott amit írtam. Nagy a pofád és nem tetszik, ha megmondják neked. Húzd meg magad otthon, ne csak ugass másoknak, hanem tedd a dolgod öcsi.

Nem tetszik? Mehetsz otthonba, ott imádják a nagy pofádat (másra használni). :D

2016. máj. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!