Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek hogy szeretnék vemégre együtt aludni a párommal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátommal 11 hónapja vagyunk együtt, és még nem aludtunk együtt. Én 16 vagyok ő 20. Nagyon szeretjük egymást. De a szüleim semmit nem engednek meg nekem és nem is olyan jó a szüleimmel a kapcsolatom hogy mindent elmondjak nekik mert nem mindig érdeklik. Nem tudom hogy mit tegyek. Tegnap megkérdeztem édesanyám hogy mit gondol erről az ötletről. Azt mondta valamit elcseszett a nevelésemben és hogy se pszihikailag se biológiailag nem vagyok jó még ehez, pedig en nem a szexre kérdeztem rá. És azt mondta hogy ő nem akarja hogy a falu minden lakója ezrn csámcsogjon. Az én érzéseim nem érdekli

#szerelem #probléma #együtt-alvás #Szülő gyerek viszony
2016. máj. 21. 09:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%
Én megmondanám hogy szexelni együttalvás nélkül is lehet ám. De amúgy még ezt nem tervezitek, csak szeretnél vele együtt felébredni. Remélem én nem ilyen anyuka leszek.
2016. máj. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm.

Nem leszel ilyen:)

2016. máj. 21. 09:41
 3/23 anonim válasza:
32%
Azt hazudnám a barátnőmnél alszok, aki aztán még fedezne is később a szüleim előtt.
2016. máj. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
De szerintem az sem jó ha titokban mindig
2016. máj. 21. 09:47
 5/23 A kérdező kommentje:
De azért köszönöm:)
2016. máj. 21. 09:47
 6/23 anonim ***** válasza:
26%

Sose értettem, amikor a szülők ilyen szorosan fogják a gyereküket... Nálunk, mikor a te korodban voltam az volt a szabály, hogy csak nálunk aludhattunk együtt. Ezt se nagyon értettem anno, főleg, mert sokszor elutaztak a telkünkre, és itthon se voltak, nem lihegtek a nyakamba..


Visszatérve a kérdésre: valószínűleg a kommunikációs probléma a legnagyobb gond a szüleiddel. Nem ismernek eléggé. Ez normális ebben a korban, viszont neked kell tenni ellene. Ülj le a szüleiddel és a pároddal közösen beszélgetni. Hiszen ha ilyen ódivatúak, a párodnak kell biztosítania őket, hogy vigyáz rád, komolyak a szándékai. Akár azt is felajánlhatjátok, hogy nálatok alszotok(, ha van erre lehetőség), így megbizonyosodhatnak arról, hogy semmi többről nincs szó, csak alvásról. Jobban megismerhetnek titeket, a kapcsolatotokat.

Remélem sikerül meggyőzni őket. Sok sikert!

2016. máj. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
54%
Aludjatok együtt délután ha annyira az a lényeg. Én se engedném a 16 éves gyerekemet.
2016. máj. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
54%

#6, a lany szulei se hulyek, pontosan tudjak mi a szandeka egy 20 eves fiunak a fiatalkoru lanyukkal.


Lehet hogy arrol van szo hogy valoban jol ismerik ezert nem engedi massal aludni mert nema karjak hogy 16 evesen terhes legyen. Miert ilyen felhaborito hogy nem engedi szexelni az eretlen 16 eves lanyukat?

2016. máj. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
52%

7:

Végre valaki! Én is egy képmutató szülő vagyok, mint te. 16 évesen szívesen együtt aludtam (volna) a 18 éves barátommal nagyon is. Viszont amikor az én gyerekem 16 éves, akkor már nem engedem neki ugyanezt :)

2016. máj. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%
Legyél velük őszinte, meséld el nekik h amúgy is majdnem egy éve rendszeresen közösültök, így már nincs okuk tiltani
2016. máj. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!