Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám képtelen elfogadni,...

Anyukám képtelen elfogadni, hogy meleg vagyok, mit lehet tenni? 16L

Figyelt kérdés

Tavaly decemberben tudta meg, véletlen. Egy hónappal az előtt, amikorra a vallomást akartam. Mindig hangoztatta, hogy o ugyan úgy szeretne akkor is ha meleg lennek, mert a lánya vagyok. Viszont mikor kiderult, sirt, zokogott azt mondta o nem ezert szult meg, unokakrol álmodozott mindig is.Nem lehetett vele beszélni, elvonult. Teljesen elkeseredett. Gondoltam, persze idő kell neki, nem piszkálom mivel nehéz neki. Aztan egyutt sirtunk, megolelt es azt mondta szeret.

Azt hittem rendben lesznek a dolgok. De aztan vegig azt mondogatta, hogy ez nem igaz, majd elmulik, meg fiatal vagyok. Ez nem igaz, csak bebeszelem magamnak mert ez a meno most. Biztos meg lehet gyógyulni. Azt mondta szo se lehet róla, hogy apanak elmondjuk mert ez változni fog es o sokkal rosszabbul reagálna. Azóta pedig ugy tesz mintha semmiről se tudna. Mindig kérdezi tetszik e mar valamelyik fiu, szinte minden nap. Es meg csak beszélni se tudok vele mert ugy csinál mintha nem hallana.

Ez nagyon faj, nekem anyukám a legfontosabb a világon es szörnyen buntudatom van amiért ezt teszem vele. Annyira próbálok 'normalis' lenni, a barátnomtol is eltiltott, kesobb szakítottunk is mert fajt latni anya szomoru arcát. 2 tantárgyból fogok potvizsgazni(a tanárok nem értik mi tortent,hiszen jo tanulok voltam), a hajam marok számra hullik, orankent kelek fel éjszaka, folyton ideges vagyok es sirhatnekom van, úgy érzem tönkre fogok menni. De ha kiallok magamért, hogy en akkor is az Leszek aki vagyok akkor abba anya fog belerokkani. Es nem akarom tönkre tenni ot.

A mostani helyzet számomra egyszerűen szornyu, mit tehetnek? Lehetnek valahogyan normalis? Amióta az eszemet tudom tetszenek a lanyok, ezen egyszerűen képtelen vagyok változtatni, pedig próbáltam, eskuszom, hogy próbáltam fiúkkal járni de mar maga a gondolat is szornyu, hogy férfivel kene egyutt lennem.


2016. jún. 6. 00:17
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
73%
Hazudni kell kiscsillag. Legalábbis addig amíg anyádéktól függsz. Ennyire egyszerű. Illetve eleinte nem egyszerű, de egy idő után már teljesen természetesen megy majd. Mond amit hallani akar, így ő is boldog, te se idegeskedsz, mindenki boldog. Majd ha a saját lábadra állsz, akkor meg úgyis azt csinálsz amit akarsz.
2016. jún. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
39%
Legnagyobb hülyeség ilyet elmondani. A szexuális életed senkire nem tartozik, magánügy. Hogy kivel mit csinálsz ne oszd meg anyáddal meg senki mással sem. Abból mindig csak gond van. Viselkedj normálisan és kész.
2016. jún. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
90%

Jaj, szegénykém. Nem fog belerokkanni az édesanyád, ki rokkan bele az ilyenbe? Max. zavarja. Nos, az élet ilyen, s boldog lehet, ha ez a nagy baja, de komolyan.

De TE... Te durva stresszben élsz, beteg vagy, mész tönkre, miközben mégis mi rosszat tettél (max. a szakítást helytelenítem :( eldobod a barátnődet, mert anya szomorú? nőjön már fel)?

Ő nem aggódik, hogy tönkretesz, nem tudja, hogy rosszul tanulsz, nem tudsz aludni és hullik a hajad? Nyilván tudja. Ez neki OK? Meg is halhatsz, csak normálisnak higgyenek? Provokálok, de térj már észhez, ez nem mehet így tovább.

2016. jún. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

Leirtam, nem en mondtam el. El akartam de o hamarabb megtudta. Beleolvasott a telefonomban es pont azt a beszélgetést szemelte ki magának ahol a barátnőmmel beszeltunk.

Elmondani meg Azert akartam mert mar minden szerencsétlen sráccal ossze akart hozni, mert hogy ideje, hogy legyen barátom. Aztan en naiv azt hittem ezután leáll ezzel.

2016. jún. 6. 00:44
 5/43 A kérdező kommentje:

Egyrészt azért szakítottunk mert anya miatt képtelenek voltunk talalkozni vagy beszélni. A telefonomat is elvette,csak akkor adta vissza mikor kozoltem vele,hogy orulhet mert vége. Vitt es haza hozott a sulibol hónapokig, délután sehova se mehettem, bezárt a házba.

A legkevesebb az, hogy folyton kérdezi mi a bajom, miért vagyok ideges.

Koszonom a válaszokat.

2016. jún. 6. 00:49
 6/43 A kérdező kommentje:
Legvicesebb***
2016. jún. 6. 00:49
 7/43 anonim ***** válasza:
75%

Még a telefonodba is beleolvas... Mondjuk a fentiek után már sokkal rosszabb véleményem nincs róla.

Én a jelenlegi személyiségemmel tuti lázadnék. Ha akkor adja vissza a telódat, ha azt mondod, vége, nos, én nem vagyok a hazugság híve, de itt még azt sem tartom rossz ötletnek, legalábbis kisebbik rossznak a sok rossz közül. Azt még értem, hogy nem vagy lázadó típus, de amikor ezredjére kérdi, hogy mi bajod, hogyhogy nem ordítod le a fejét kétségbeesetten (csodálom, hogy vannak még idegeid), hogy ő tehet róla. Nem értem, hogy bírod ezt.

S nem tudom, mit tehetnél, attól tartok, anyádtól nem sokat várhatsz, az emberek véleménye nehezen változik s ha eddig nem emésztette meg, nagyon nehezen fogja.

2016. jún. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
61%

Első kettőnek ne higgy! Nagyon hülye mindkettő, és a rossz útra nevel!

Az anyád pedig nem szeret! Csak a mártírt játssza, olyan, mint egy 5 éves!

Annak megfelelő szellemi és lelki képességekkel!

Ha szeretne elfogadná a lányát (nem akarna megváltoztatni sem), és nem okozna ennyi rosszat neked!

Költözz el minél előbb jó messze, mert teljesen tönkreteszi az életed!

Az első szerelemhez is mindenkinek joga van, ő ezt sem tartotta tiszteletben! Mint ahogy azt sem, hogy a telefonodba nem néz bele! A többi romboló dolgairól nem is beszélek! Undorító ez az egész történet úgy ahogy van! Hogy ilyen még létezik, hogy a XXI. században még ilyen van! Hogy a saját vérét nem tudja elfogadni, mintha valami bődületes bűnt tett volna!!! Pedig te semmi rosszat nem tettél! Ennek az anyának és intelligens embernek nem nevezhető lénynek nem lett volna szabad szülnie! Ha csak rombolni tud mást, zsarnokoskodni, és nem megfelően, intelligens módon viselkedni!

Dolgozza fel magában, vagy járjon pszichológushoz nekem tökmindegy!

De vegye észre, hogy vérlázító amit művel!

Én a helyedben megmutatnám neki ezt az egészet, hogy lássa mennyire ki van fordulva magából (egyáltalán normális volt valamikor?!), és mennyire tönkreteszi a lányát és hogyan szadizza!

Felnőtt, teljesen normális gondolkodású nő vagyok és NEM leszbikus!

Na így mutasd meg mit gondolok róla!

Kíváncsi lennék az ábrázatára!

Nagyon remélem elszégyelli magát, és sürgòsen változtat a hozzáállásán!! Vérlázító! Komolyan!

2016. jún. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
17%

Hú de megszaporodtak hirtelen a tinikorú melegek,tojáshéj a seggükön de már mindenben biztosak.;)

Anyukádat meg lehet érteni,voltaképpen kudarc lett az egész nevelése emiatt,éghet a feje is a lánya miatt az unokákról meg lemondhat.Ki örülne ennek?Mindenki normális gyerekre vágyik.

2016. jún. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
79%

Fischer Eszter: Meleg a gyerekem?! Cimű könyvét ajánlanám anyádnak elolvasásra.


És ne merészeld azt gondolni hogy nem vagy normális! SEMMI gond nincs veled!

2016. jún. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!