Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Már fél éve...

Mit tegyek? Már fél éve együtt vagyok a párommal (én 18/L, ő 38) és sajnos a szüleim tiltanak tőle pedig szerintem nem a kor számít a szerelembe.

Figyelt kérdés
Sose engednek találkozni vele sokszor titokba kellett ha meg kiderült vagy elmondtam hogy hol voltam vagy hova megyek akkor le szidtak. Költözésről is volt szó csak félek lépni mert félek hogy utána elveszítem a családom,vagy pedig viszáj lesz, pedig úgy gondolom hogy meg kell lépnem ezt. Kérlek adjatok pár jó tanácsot vagy véleményt ha valaki még járt így..köszi előre!!

2016. jún. 8. 01:33
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
74%
Még jó hogy. A mai kisgyerekeknek miért kell 40-es fsz? Tojáshély a seggeteken.
2016. jún. 8. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
85%

18 évesen te szinte gyerek vagy, egy 40 éves férfihez.

Egész más szakaszában tartotok a saját életeteknek.

Lehet ti lesztek a kivétel, akik élnek boldogan, míg meg nem halnak.

Szerintem csak a szex miatt van veled,és azt mondja, amit hallani akarsz,ezt így látatlanban írom,dehát az ilyen kapcsolatok sokszor erről szólnak.

2016. jún. 8. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
77%

Volt ilyen osztálytársam, 30as és 40es fózerekkel dugatta magát akiket bulikban szedett fel. a csaj nem volt komplett Hanna Montananak becéztük, folyton azzal dicsekedett hogy szerepelt a Megasztár válogatáson, de nem jutott be.



"szerintem nem a kor számít a szerelembe."


Két gondolat vetődik fel bennem. Vagy egy ostoba kislány vagy aki hanyagolja a tanulmányait és imádja a faszt, vagy egy rossz hírű cigánycsaj.

2016. jún. 8. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
Nem ilyen kommentekre voltam kiváncsi. És amíg valaki nem ismer addig nem kéne ilyet írni. Szerintem normálisan leírtam a dolgokat és hozzá a kérdést is. Nem vagyok sem ostoba sem cigány sem! Csak egy idő után amikor a korabeli "fiùkba" csalódik az ember akkor megváltozik a véleménye,főleg amilyen nyikhajok a mai fiúk.
2016. jún. 8. 03:53
 5/47 A kérdező kommentje:
És azt még hozzá teszem hogy én teljesen megértem a szüleim hogy féltenek meg stb.,de mégis egy esélyt mindenre lehet adni. Meg a tiltással semmire se mennek az emberek mert azzal csak még jobban csinálják. Úgyhogy nem kell egyből le p*csázni meg a rosszat nézni,főleg úgy hogy nem is ismertek. Kérdést tettem fel mindenre nem pedig véleményt kértem. De azért köszönöm hogy ilyen szókimondóak vagytok ,és hogy egyből támadni kell a másikat!!
2016. jún. 8. 04:10
 6/47 anonim ***** válasza:
51%

Gondolom nem kioktatásért jöttél, szóval ha tényleg komolyan gondolod, akkor mutasd be a szüleidnek (ha még nem tetted meg), szervezz közös programot, valahogy érd el, hogy megkedveljék, bízzanak benne, ha a családod is fontos és a párod is, csak így tarthatod meg titkolózás nélkül mindkettőt. Esetleg ha vannak nagyszüleid és olyan velük a viszonyod, akkor nekik mutasd be.

Ha pedig végképp nem sikerül megkedveltetnie magát, te pedig tényleg komolyan gondolod a kapcsolatot, akkor költözz el szépen, felnőtt nő vagy. Ha pedig örökre elveszíted ezzel a családod, akkor jobbat érdemelsz náluk. De ha szeretnek, akkor egy idő után el fogják fogadni a helyzetet, talán a pároddal is megbékélnek. Aztán persze ha szakítotok, akkor jönni fognak azzal, hogy ők tudták, megmondták előre, hogy így lesz.

2016. jún. 8. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
37%

Kérdező,sajnos még naiv vagy.

Én 23évesen lettem szerelmes egy akkor 41 éves férfibe.

Sajnos szerintem csak arra kellett volna neki...

Nem mindenkinek alakul úgy az élete,és már egyre jobban kezdem megérteni,hogy miért teszik ezt az ilyen korú pasik.

Belefáradnak az "igazi" keresésébe,és a végén úgy vannak vele,hogy "egyszer élünk".


28/f meleg

2016. jún. 8. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
68%

Majd az idő megmutatja, szerelem-e.

Sok ilyen kapcsolat megy tönkre, de sok működik (22 év van a főnökeim közt, 30 éve vannak együtt...). Kis korkülönbség se garancia semmire.

Kérdező, ne hazudozz otthon, kiderül úgyis. Elhiszem, hogy viszket odalenn, de legyen eszed.

2016. jún. 8. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
57%
Akár az apád is lehetne te ostoba.
2016. jún. 8. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
80%

Mondhat akárki akármit,de 20 év már akkor is túl sok...Tudom, hogy a szerelemnek ez nem számít, az jön ha kell,ha nem, de ez akkor is sok...Az apád lehetne...Társat szért választ maga mellé az ember, hogy egész életében elkísérje. Az a természetes, ha a szülők idővel meghalnak, a gyerekek idővel elköltöznek, viszont a pároddal életed végéig együtt lesztek jóban-rosszban. Na most ez biológiailag lehetetlen, ha 20 év korkülönbség van. Akármilyen nehéz is ezt most neked belátnod, de még előtted van az élet. Ne válaszd a fêrfit, a szüleidet válaszd! Hidd el,hosszú még az êlet, leszel te még szerelmes, akkor is ha most ez lehetetlennek hangzik.

Megjegyzem nekem is az idősebb pasik jönnek be, 5-10 évvel idősebb férfiakba esem bele rendszeresen, tehát nem szűz Máriát akarok itt most játszani hogy jesszus, ejnyebejnye, sőt azt sem mondom, hogy biztosan csak a szexre kellesz neki. Csak azt mondom, hogy más életszakaszban jártok, és ez a korkülönbség egyszerűen már túl nagy.

20\N

2016. jún. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!