El kellene mondanom?

Figyelt kérdés
A lányom összejött egy töle jóval idösebb férfival (lányom 32, férfi 64). Férfinak családja van, rendes kapcsolatuk sose lesz. A másik gond, hogy ezt a férfit én nagyon jól ismerem, mivel volt vele viszonyom. Most elég fura ez a helyzet. Bánt, hogy a lányom egy ilyen férfival van. Nagyon szerelmes ebbe az emberbe. El kellene mondanom neki? Vagy neszóljak semmit?
2016. jún. 17. 10:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
mondd el neki a véleményed, hogy voltál vele és a többi és persze azt is mondd el, hogy ez a te véleményed úgy ténylegesen nem szólsz bele,de ha ezek után sem szakít, mert nem hallgat az eszére ne hozzád jöjjön sírva az elvesztegetett évekért.
2016. jún. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
Szép kis család...
2016. jún. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Én elmondanám neki, ezek a dolgok nem maradnak titokban, jobb, ha tőled tudja meg.
2016. jún. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
anyja lánya:)))
2016. jún. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

Ha jól értem, neked is úgy volt vele viszonyod, hogy a férfinak közben volt felesége.

Hát igen, lányodnak volt kitől tanulnia a tisztességtelenséget...

2016. jún. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
59%
Mit tud egy 60+ os pasi(bocs inkàbb bàcsi) h egy 30 as fiatal làny beleszeret ? ??? Ràadàsul milyen ember ha az anyja utàn felszedi a lànyàt ?? XD 1 vèn kaszanova ? Sztem csam tele van a zsebe.
2016. jún. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

egyértelmű,hogy mondd el neki.. szerintem meg fog undorodni a pasitól,hogyha rájön,hogy régen meg veled hentergett.

amúgy a pasi is nagyon gerinces,hogy levarrja a lányodat is és nem szól neki rólad. az már csak bónusz hogy családja is van.

szóval szólj a lányodnak.. megérdemli,hogy tudja.. és hátha inkább keres egy független pasit

2016. jún. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
72%
Én biztos elmondanám, nem titkolóznék. A férfinak is ezt kellett volna (már amennyiben van tudomása róla, hogy te vagy az anyuka).
2016. jún. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
Anyja lánya egyáltalán 32 éves lányodnak hogy van gusztusa hozzá érni egy 64 éves emberhez kihánynám a belemet. Mit lát benne?? a pénzt ?, tuti pénzes lehet akkor.
2016. jún. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
igen, gazdag a pasi, de nem hiszem hogy csak a pénzt lássa benne
2016. jún. 17. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!