Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy győzzem meg anyukámat,...

PappZs kérdése:

Hogy győzzem meg anyukámat, hogy elengedjen moziba? (Több lent)

Figyelt kérdés
A barátnőmmel el szeretnénk menni moziba csütörtökön vonattal de anyukámat meg kéne győzni, hogy elengedjen (azzal van a baja, hogy egyedül megyünk vonattal és nem az, hogy moziba mennénk) Arrafele mennénk ahova a barátnőm iskolába jár szóval tudja merre kell menni. Ezt bevethetném de kéne még pár tanács. Azért nem értem mert mert jövőre én is oda fogok járni iskolába, egyedül, vonattal. Szóval szerintetek mivel győzzem meg, hogy elengedjen?

2016. jún. 21. 17:37
 1/8 Kicsidodó válasza:
12%
mond azt neki hogy dancsó péter megengedte ,ha nem akkor muszály lesz melegnek lenned pl itvanak a jó fiúk justin (bieber)légy meleg vazzeg
2016. jún. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy legalább megmutatja neked a barátnőd merre van a suli meg milyen a környék.
2016. jún. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 lány vagyok... :D
2016. jún. 21. 18:09
 4/8 A kérdező kommentje:
#2 köszi ezt megpróbálom csak az a baj, hogy már eléggé sokszor voltam ott (mammut környéke) de lehet bávállik ha azt mondom, hogy megmutatja, hogy kell odamenni.
2016. jún. 21. 18:11
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Mondd meg neki hogy ez egy teljesen normalis kornyek es nincs mitol feltenie.
2016. jún. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Közelebb nincs mozi?
2016. jún. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#5 Ezt ő is tudja és azt is, hogy jövőre pont ezen a szakaszon fogok járni egyedül, vonattal szóval nem értem... Mi változik egy nyár alatt?

#6 van de oda nem annyira tudjuk, hogy hogy kell eljutni ez pedig mar egy ismeros szakasz

2016. jún. 21. 20:32
 8/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Én Gödön lakok, és 11 évesen egy tábor Dunakeszin volt, és amikor nem tudtak elmenni busszal mentem oda, az oszt társam Vácra ment azzal ennyi idősen. Oké, hogy nem egy főváros, de anyukám még örült is hogy felfedezem a környéket.

Pár kérdés fontos.

Hány éves vagy?

Milyen messze van tőletek


És az is nagyon fontos, hogy mobil mindig legyen nálad feltöltve!!!

2016. jún. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!