Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat

A kérdés
PappZs nevű felhasználó kérdése:

Hogy győzzem meg anyukámat, hogy elengedjen moziba? (Több lent)

A barátnőmmel el szeretnénk menni moziba csütörtökön vonattal de anyukámat meg kéne győzni, hogy elengedjen (azzal van a baja, hogy egyedül megyünk vonattal és nem az, hogy moziba mennénk) Arrafele mennénk ahova a barátnőm iskolába jár szóval tudja merre kell menni. Ezt bevethetném de kéne még pár tanács. Azért nem értem mert mert jövőre én is oda fogok járni iskolába, egyedül, vonattal. Szóval szerintetek mivel győzzem meg, hogy elengedjen?

Keress kérdéseket hasonló témákban: mammut, mozi, Cinema City, nyár, szünet, nyári szünet, anya, barátnő, csütörtök, egyedül

2016. jún. 21. 17:37  Privát üzenet  

A válaszok
Kicsidodó nevű felhasználó válasza:

mond azt neki hogy dancsó péter megengedte ,ha nem akkor muszály lesz melegnek lenned pl itvanak a jó fiúk justin (bieber)légy meleg vazzeg

A válasz 11%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 21%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2016. jún. 21. 17:42 Privát üzenet
Mondd neki, hogy legalább megmutatja neked a barátnőd merre van a suli meg milyen a környék.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont 2016. jún. 21. 18:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#1 lány vagyok... :D

# 3/8Időpont 2016. jún. 21. 18:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#2 köszi ezt megpróbálom csak az a baj, hogy már eléggé sokszor voltam ott (mammut környéke) de lehet bávállik ha azt mondom, hogy megmutatja, hogy kell odamenni.

# 4/8Időpont 2016. jún. 21. 18:11 Privát üzenet
Mondd meg neki hogy ez egy teljesen normalis kornyek es nincs mitol feltenie.

A válasz 39%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont 2016. jún. 21. 18:43 Privát üzenet
Közelebb nincs mozi?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont 2016. jún. 21. 20:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#5 Ezt ő is tudja és azt is, hogy jövőre pont ezen a szakaszon fogok járni egyedül, vonattal szóval nem értem... Mi változik egy nyár alatt?

#6 van de oda nem annyira tudjuk, hogy hogy kell eljutni ez pedig mar egy ismeros szakasz

# 7/8Időpont 2016. jún. 21. 20:32 Privát üzenet

Hány éves vagy? Én Gödön lakok, és 11 évesen egy tábor Dunakeszin volt, és amikor nem tudtak elmenni busszal mentem oda, az oszt társam Vácra ment azzal ennyi idősen. Oké, hogy nem egy főváros, de anyukám még örült is hogy felfedezem a környéket.

Pár kérdés fontos.

Hány éves vagy?

Milyen messze van tőletek

És az is nagyon fontos, hogy mobil mindig legyen nálad feltöltve!!!

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont 2016. jún. 22. 17:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan győzzem meg anyukámat hogy alkalmanként elengedjen szoliba? 15L
Hogy vegyem rá anyukámat, hogy elengedjen 2 napra?
Hogyan szedjem rá anyukámat, hogy elengedjen a barátomnál?
Hogy vegyem rá anyukámat, hogy elengedjen nyári szünetben a nagynénémhez külföldre? 16/L
Hogy vegyem rá anyukámat, hogy elengedjen?
Hogy vegyem rá anyukámat, hogy elengedjen Budapestre színházba kíséret nélkül?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések a Szülő-gyermek kapcsolat rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!