Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg ennyire semmi értelme...

Tényleg ennyire semmi értelme nem lenne? 16/f

Figyelt kérdés

Vagy 1 éve elkezdtem zongorázni és az elmúlt pár hónapban szülein ellenzik, mert szerintük úgysem viszem semmire és túl fiatal vagyok, hogy most rontsam el vele az életem.

Akárhogyis próbálom nekik elmagyarázni, hogy márpedig es nekem a hobbim amit szeretek csinálni, nem akarják elfogadni


2016. jún. 23. 07:58
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Hobbinak jó, de ebből megélni nem fogsz.
2016. jún. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
sok dolognak nincs értelme az életben ,viszont ha úgy érzed hogy szereted csinálni akkor ennek például pont van , ne hagyd magad :) azt meg végképp nem értem ,hogy lehetne elrontani vele az életed
2016. jún. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Hobbinak jó, megélni nem fogsz belőle. Plusz 16 évesen kicsit el vagy késve ahhoz, hogy profi zenész legyél.
2016. jún. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ebből akarsz megélni, akkor tényleg nem sok értelme van, de hobbinak nagyon jó
2016. jún. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Miért nem shzarod le őket nevetve?

Komolyan ennyire érdekel a baromságuk, kiírsz egy kérdést?

Legyél büszke de komolyan... Ilyen hamar megtaláltad...

Világ legmesteribb karatésa 20 évesen kezdte...

Ehhez képest te?

Na látod.

Ne érdekeljenek hülyeségeik és csináld amit szeretsz!

2016. jún. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 zsombor1969 ***** válasza:
28%

Amikor úgy gondolod, hogy nincs értelme zongorázni, nézd meg ezt :) https://www.youtube.com/watch?v=4ut_9rDFoRs


Én 5 éve játszom, és mondhatom hogy megérte.

2016. jún. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
meg lehet belőle élni, játhatsz bárban vagy luxushajón... persze ha erre akarod alapozni akkor lehet megértem a szüleid valahol.
2016. szept. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!