Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti megmernétek csinálni?

Ti megmernétek csinálni?

Figyelt kérdés

A szüleim elég szigorúak,Pesttől 60 km-re lakok. Nem lég,hogy szigorúak, emellett ''fiú-allergiájuk'' van,értsétek: Nem engedik,hogy srácokkal találkozzak.

Ti megmernétek csinálni,ha csak anyutok van otthon, elkéredzkedni Pestre,mert,hogy a barátnőtökkel lesztek(Persze ő is tudna az alibiről), mindeközben egy sráccal lennétek, akiben persze 100%-ig megbízhattok, illetve anyutoknak még kamu képet is küldenétek,hogy: Szia,itt vagyok a barátnőmmel! Tudom,nem szép dolog hazudni,de nem akarom a fiatal éveim egy szobában ülve tölteni,csak mert itthon a szellőtől és féltenek. Egyébként 16 éves lány vagyok.



2016. júl. 8. 18:56
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
20%
És gondolom, ha tudták volna hogy ilyen leszel, kétszer meggondolták volna a gyerekvállalást:-)
2016. júl. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
70%

#20, "az ilyeneknek találták ki a jellemerősítő pofont." Természetesen időnként bepróbálkoztak azzal is, ahogy ez az ilyen pszichopata szülői házaknál megesik. Ami végül is mázlim, mert ma hiába köteleznének szülőtartásra, ott a formás méltatlansági ok rá:) - az ember sose tudhatja, miből lesz később haszna. (mondjuk akkor se érdekelt különösebben)

#21, lehetséges:) Azzal is valszeg én jártam volna jobban, hidd el nagyon nem öröm olyan szülők mellett felnőni, akik azt hiszik, hogy akár erőszakkal rád kényszeríthetik a saját beteg értékrendjüket...

2016. júl. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
61%

Én is 16év e en eleinte hazudoztam hova. Megyek,ha a barátommal akartam aludni. Aztán belefáradtan,bemutattam a szüleimnek. Anyámak szimpatilus lett azonnal és.nyiigodt szívvel enngedett el vele.

Azóta is vele vagyok,már.negyedik éve. Nemm voét rossu döntés, a suliban bár piciit romlottak a jegyeim,mert az eleején nagyon szerelmes voltam, vügül sikeerült miaéalítanom egy fontossági sorrendet,és sikerült is bekerüémöm.az egyetemre,egy.elég.nehhéz szakra.

16évesen már pasizhat egy.lány. aki ezt tiltja,az nagyon maraadi,prűd

2016. júl. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
22%
Azzal bajod volt hogy az értékrendjüket rád kényszerítették, de azzal nem hogy a pénzüket is rád kényszerítették? Tudod, ha az egyik zavar, akkor zavarjon a másik is. Nem a szülők pénzén kell nagyfiút játszani.
2016. júl. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
36%
23as, ilyen helyesírással kíváncsi vagyok melyik egyetem, melyik nehéz szakára jutottál be:-D
2016. júl. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
47%
#24, újra elmondom: ők vállaltak engem, nem én vállaltam őket. Nekem ebben a kérdésben nem volt döntési jogom, ergo felelősségem sincs ezzel kapcsolatban.
2016. júl. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
71%
57%os, remélem nem gondolkozol gyerekvállaláson.
2016. júl. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
29%
Hát, 38%-os, téged és a 66%-ost olvasva igen, elgondolkodtam a gyerekvállaláson.
2016. júl. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
53%
Telefonnal nehéz helyesen írni,ha gyorsan akarok gépelni.
2016. júl. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
51%
Persze hogy megmerném :D
2016. júl. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!