Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálja ezt az anyukám?

Miért csinálja ezt az anyukám?

Figyelt kérdés

Zaklat, hogy nincsenek barátaim, pedig vannak, csak nem szívesen járok el otthonról. Mániája ez a barátnősdi, pedig vannak olyan emberek akiknek csak a párakpcsolatuk van és azon kívül pedig nem nagyon vannak barátaik. Egyszerűen tudja, hogy érzékenyen érint és állandóan ezzel bánt, lelkileg zsarol. Meg hogy járjak el helyekre, meg , hogy fú mmilyen fontos ez a barátkozás, ....stb.

Mit csináljak? Mert azt tudom, hgoy neki senkije sincs, viszont én nem bántom vele. Nekem meg vannak, de inkább csak suliidőben szoktam eljárni otthonról. Most mi tévő legyek? Köszönöm, 19L



2016. júl. 10. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Leülsz vele és amit leírtál azt szépen,finomat elmondod neki, és megkéred, hogy hagyja már abba. Ennyi, más megoldás nincs. Max elköltözés.
2016. júl. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hívd át 1x 2x valamelyik sulis barátnődet, utána megnyugszik.
2016. júl. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha úgy közelítes a dolgokat ahogy mondtad neki nincs senkije és lehet hogy nem akarja hogy elkövesd az ő hibáit csak ezt ilyen módon tudja ki fejezni ezek szerint
2016. júl. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!