Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el anyuéknak,...

Hogy mondjam el anyuéknak, hogy nagyon nem akarok elmenni egy táborba? Tavaly is voltam és nagyon rossz emlékeim vannak.

Figyelt kérdés

Ők már beirattak még az előleget is befizették, de ha azt a tábor nem adja vissza én odaadom nekik saját pénzemből.

Igazából attól félek, mi van ha hiába mondok el nekik mindent, mégis elküldenek. Kérlek segítsetek, adjatok tanácsot, mert komolyan már minden eszembe jutott, hogy mit csináljak ha mégse engedik, hogy itthon maradjak.



2016. júl. 19. 12:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
18%

Milyen tábor?

Max nem mész, de a szüleidnek is szükségük van egy kis együttlétre, ahol megint felfedezhetik egymás testét és a sápadt holdfényben szeretkezhessenek hangokat kiadva anélkül, hogy sérülne a gyerek lelke.


Másik tábor nincs?

2016. júl. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Milyen rossz emlékek?
2016. júl. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
Szeribtem mondvel nekik h nagyon nem szeretnel menni.. Beszelj a lelkukkel( te szuleid te tudod mi fogja meg oket) legvesoooooo esetbe bogjel, zihalj akkor biztos nem kuldenek el szerintem
2016. júl. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

De megyek még már voltam is másikban. Plusz a mamáéknál is leszek augusztusban 2 hetet az öcsémmel.

Csak erre az egyre nem szeretnék elmenni. Mostanában annyira félek, hogy minden este álomba sírom magam, napközben meg gyomorgörcsöm van akárhányszor csak eszembe jut.

2016. júl. 19. 13:01
 5/22 A kérdező kommentje:
Igen, mondani nekik, csak attól félek, hogy majd azután is elküldenek, és akkor az egész csak még rosszabb lesz.
2016. júl. 19. 13:02
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
Ha ezeket a tuneteket elmondod nekik nem hiszem h elkuldenek... Meg ha kifejted nekik h mert nem akarsz pont ebbe a taborba elmenni azis noveli a sikereselyed :)
2016. júl. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Mond el a rossz emlekeket is... De mihamarabb beszelj veluk nehogy keso legyen
2016. júl. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még gyűjtők egy kis erőt (félek) aztán elmondom mindent nekik.
2016. júl. 19. 13:08
 9/22 anonim ***** válasza:
96%

Szólj nekik, hogy inkább élsz az utcán az időtartama alatt, minthogy oda menj. Már ha ennyire ragaszkodnak hozzá, hogy ne legyél otthon.


Amúgy meg minél késöbb próbálják lemondani, annál valószínübb, hogy nem tudják majd. Hogyha ebben a hónapban lesz, akkor annak búcsút mondhattok.

2016. júl. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
97%
de miért nem rögtön mondtad el neki még tavaly hogy nem érezted magad jól abban a táborban. akkor biztos nem fizetnek be idén is
2016. júl. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!