Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elhoztam Anyut, de félünk.30év...

Elhoztam Anyut, de félünk.30év együttélés után betelt a pohár, közéjük álltam és elvittem Anyut. Most Mamánál van, de apám hivogat mindannyiunkat. Én külön élek a párommal, de rettegek, hogy odamegy és bántja. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Volt már Anyunál,kérte,hogy menjen vissza.Ő nemet mondott. Azt elfogadom, ha különválnak, gondoskodnék is apámról csak fogadja el. Félek, hogy haza akarja rángatni és baj lesz.Labilis idegzetű az öreg (70 év körüliek mindketten), ezért nem tudom mire számítsak. Szeretnék felkészülni minden lehetőségre.
2016. júl. 21. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne engedd vissza anyukadat hozza, mert nem lesz jobb. Plane ebben a korban mar nemigen valtozik az ember. Jobb a bajt megelözni.Esetleg egy ferfirokon, ha van, benezhetne mamadekhoz naponta. Meg a többi rokon is menjen el par perce napjaban, hogy apad lassa, van mozgas. Akkor biztos nem mer odamenni cirkuszolni meg verekedni.
2016. júl. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%

Együtt érzek veled, csak az a baj hogy anyukád vissza fog menni.

Anyám ugyan így csinált, nem nemgyen visza stb...és vissza ment 2 rá is.

Igaz nem a férje csak a párja 13 eve.


Gondolod a szüleid anyukád most fog elválni 70 évesen ??

30 éve úgy él,azaz kb 40 évesen miért nem kezdett új életet??

Anyám ugyanezz 45evesen sincs annyi esszé hogy belassa csak szenved ebben a kapcsolatban, de ugyanúgy mi is hiába külön életünk családunk van, csak nap mint nap aggódni.

Szüleid sem 10 éve élnek együtt, ok is már annyira megszoktam egymást hogy sajnos őket már csak a halál válassza el. Anyukád szépen megnyugszik,ki megy az ideg és másként fogja látni a dolgokat. Lehet egy két nap ég, két hét de vissza fog menni.

Csak nehogy te legyel a hibás, hogy elvitték anyukadat nálunk is ez volt, és mi jöttünk ki hülyén mert anyut befogadták.

2016. júl. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Mindenki igyekszik menni, szerencsére sok testvére van Anyunak. Őket (is) gyűlöli apám, mindig őket ócsárolta Anyunak, ebből is lett elég. Mindenért ő volt a hibás. Tehetek ennél többet ha továbbra sem fogadja el, hogy vége?
2016. júl. 21. 12:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Te nem tudsz tenni szerintem, maximum anyukaddal beszelni, hogy legyen erös. Bar az elözö valaszolonak is igaza van, ha eddig nem lepett anyukad, mar ezutan nemigen fog...Bar ki tudja. Lehet, hogy a vegere megis erös lesz, csak tamogatni kell.
2016. júl. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, tavaly apám zavarta el, majd 1 hét múlva kérte, hogy menjen vissza. Visszament. Viszont most a bátyám is képbe került. Őt szidja, egy felvetett örökségi kérdés miatt. Anyunak ez fáj most a legjobban, hogy a fiát bántja. Remélem, hogy kitart, mert szegény belerokkanna.Biztos én leszek a hibás, erre felkészültem.
2016. júl. 21. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!