Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat

A kérdés

Mit tegyek, ha egyszerűen képtelen vagyok elfogadni a nevelőapámat?

Édesapám sajnos meghalt amikor kicsi voltam, aztán anya kb 5-6 éve összejött egy másik férfival. Azóta nála lakunk. Én nem vagyok képes elfogadni ezt az embert. Az első pillanattól fogva unszimpatikus volt. Egyszerűen utálom. Irritál. Folyton mindenembe beleszól, cseszeget, belémköt. Sokszor nem hagy békén, ő indítja a vitákat (amikor én tök nyugodt vagyok és nem csinálok semmit) és persze én vagyok leb...va. Amióta ittvan, azóta mindent túlspórolunk, nem lehet költeni semmire, minden el van számolva, úgy élünk, mint akik zombiapokalipszisre készülnek. Nekem elegem lett. Nem bírom elviselni ezt az embert. Főleg amióta egyszer megfogta a fenekem. Undorító. Meg állandóan idegbaj van itthon a feszültségünk miatt. Ugráltat, szándékosan engem, tesómat nem. Nem bírja ki hogy ne kössön belém.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Nevelőaapa, lány, anya

2016. júl. 22. 12:23  Privát üzenet  

A válaszok
Anyukáddal beszélj, mert ez nem normális. Mi az hogy megfogja a feneked? Ayukáddal beszélj, hogy üljön le vele ezt megbeszélni. Remélhetőleg fontosabb vagy neki mint az új férfi.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2016. júl. 22. 12:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Anya nagyon jól elvan vele. Szóltam már párszor hogy ez nekem nem jó. De mindig én vagyok akkor is a hibás. Meg az 'intoleráns'.

# 2/3Időpont 2016. júl. 22. 12:42 Privát üzenet

Teljesen megértem az érzéseidet, elvégre nehéz olyan emberrel élni, aki folyton felidegesít másokat és diktátorként viselkedik, amikor az teljesen felesleges.

Az még rosszabb, hogy csak veled ilyen és a fenekedet fogdossa, amikor azért van ott, hogy édesapádat helyettesítse valamilyen tekintetben.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2016. júl. 22. 20:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nem tudunk anyámmal jól kijönni. Egyszerűen kikészítjük egymást módszeresen. Más is van így?
Egyszerűen nem bírom a családomat, mit tegyek ellene?
Mit tegyek anyám palijával, hogy egyszerűen leszálljon rólam?
Nem jövök ki a szüleimmel egyszerűen elegem van belőlük! Akármit csinálok ordítanak. Mit csináljak?
A szüleim egyszerűen nem értenek meg. Mit tegyek? Többi lent!
Megmondjam-e az anyámnak, hogy egyszerűen nem merem rábízni a gyerekemet?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések a Szülő-gyermek kapcsolat rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!