Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha egyszerűen...

Mit tegyek, ha egyszerűen képtelen vagyok elfogadni a nevelőapámat?

Figyelt kérdés
Édesapám sajnos meghalt amikor kicsi voltam, aztán anya kb 5-6 éve összejött egy másik férfival. Azóta nála lakunk. Én nem vagyok képes elfogadni ezt az embert. Az első pillanattól fogva unszimpatikus volt. Egyszerűen utálom. Irritál. Folyton mindenembe beleszól, cseszeget, belémköt. Sokszor nem hagy békén, ő indítja a vitákat (amikor én tök nyugodt vagyok és nem csinálok semmit) és persze én vagyok leb...va. Amióta ittvan, azóta mindent túlspórolunk, nem lehet költeni semmire, minden el van számolva, úgy élünk, mint akik zombiapokalipszisre készülnek. Nekem elegem lett. Nem bírom elviselni ezt az embert. Főleg amióta egyszer megfogta a fenekem. Undorító. Meg állandóan idegbaj van itthon a feszültségünk miatt. Ugráltat, szándékosan engem, tesómat nem. Nem bírja ki hogy ne kössön belém.

#lány #anya #Nevelőaapa
2016. júl. 22. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Anyukáddal beszélj, mert ez nem normális. Mi az hogy megfogja a feneked? Ayukáddal beszélj, hogy üljön le vele ezt megbeszélni. Remélhetőleg fontosabb vagy neki mint az új férfi.
2016. júl. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Anya nagyon jól elvan vele. Szóltam már párszor hogy ez nekem nem jó. De mindig én vagyok akkor is a hibás. Meg az 'intoleráns'.
2016. júl. 22. 12:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Teljesen megértem az érzéseidet, elvégre nehéz olyan emberrel élni, aki folyton felidegesít másokat és diktátorként viselkedik, amikor az teljesen felesleges.


Az még rosszabb, hogy csak veled ilyen és a fenekedet fogdossa, amikor azért van ott, hogy édesapádat helyettesítse valamilyen tekintetben.

2016. júl. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!