Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők mit szólnátok ha a...

Szülők mit szólnátok ha a fiatok azt mondaná hogy egyedül elmenne amerikába New Yorkba csak úgy? Még nem jártam más kontinensen se

Figyelt kérdés
olyan hihetetlen elmenni oda olyan más az a világ

2016. júl. 22. 12:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Mind a két fiam megjárta Amerikát, aztán rengeteg élménnyel jöttek haza.
2016. júl. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Ezer kérdés következne. Először mondjuk ilyenek, hogy miből, minek, mennyi időre, hol laknál, miből, stb.?
2016. júl. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 DuplaKV ***** válasza:
100%
Ha elmúlt 18 és nem tőlem várná el, hogy kifizessem, akkor mehetne. Különben megbeszélnénk, és csinálnák belőle egy családi nyaralást.
2016. júl. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Persze, ex vőlegényemet elengedték erasmus ösztöndíjjal 16 vagy 17 évesen egy évre. Én is elengedném.
2016. júl. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Azért nem úgy működik, hogy felulok a repülőre és amerika..

Mellesleg ott a repülőtéren kb letámadnak mindenkit aki nem amcsi útlevéllel megy oda, mi a neved? Hány éves vagy? Kihez jöttél? Meddig maradsz? Miért pont amerika? Mik a terveid? Merre fogsz menni? Tisztában vagy a törvényekkel? Ujjlenyomatot vesznek, le is fotóznak..

Kb úgy vallatnak, mintha drogot csempésztél volna :D

2016. júl. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok.


Pontosan így van ahogy az előttem lévő leírta, de ez miért baj? Megkérdezik hogy hol fog alkni, otthon kinyomtatja a foglalását megmutatja. Tőlem kérték, hogy mutassam meg mennyi pénz van nálam, furcsa volt, de persze megmutattam. Amikor most az EB-n átvettem a jegyeket, akkor is kérdezték hogy hol lakom, személy igazoló okmányt kellett bemutatni és lefotóztak. Pedig "csak" egy EB jegy volt. (Hivatalosan az UEFA-nál).


Nagyon helyes, hogy ilyen intézkedések vannak. Max. 5 perc beszélgetés az egész, a mi biztonságunk érdekében van.

2016. júl. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
#4 azt aruld mar el hogy egy 16 eves hogy kaphat Erasmus osztondijat, mikor az egyetemistaknak van?
2016. júl. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
16%
4-es vagyok. Ne offoljuk szét. Akkor lehet cserediák program volt, nem emlékszem már. Mutatott képeket is, nem kamuzott. Ausztriában tanult, de itthon is van rá lehetőség pl. a Xántus-ban. Nem tudom miért lényeges ez.
2016. júl. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Azért ez nem mindegy

Te fizetned?

2016. júl. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
19 éves voltam mikor kimentem. Lányként egyszerü volt mert au-pairként mentem, így egy családhoz a baba mellé segíteni.
2016. júl. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!