Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van minden ellen a...

Miért van minden ellen a szüleimnek kifogása, ha vennék valami jó dolgot magamnak?

Figyelt kérdés
Ha új telefont vennék magamnak legfeljebb 30.000 forintért, akkor azt mondják miért akarok venni, a régi miért nem jó nekem. Pedig a saját összegyűjtött pénzemből szeretnék venni. De az nem zavarja őket hogy a saját fizetésüket cigire költik el.
2016. júl. 24. 09:10
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Nekem az apukám ilyen anyagias. Szerintem a saját pénzed arra költöd amire akarod,ez a te döntésed. Nyilván egy ezer éves telefont már nem olyan használni 3-4 évente cserélni kell. Azt meg elég furcsának tartom hogy cigarettára költik a fiztetésük és neked mnondják hogy ne vegyél olcsó telefont. Mert azért valljuk be 30 ezerért nem drága egy okostelefon.
2016. júl. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
30000 ért ne éld bele magad hogy jó telefont kapsz. Telefont inkább 2 évente érdemes cseréni. Egyébként bemész egy boltba és megveszed.
2016. júl. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Gyerekként ne te mondd már meg, mire költsék a fizetésüket... 30 ezerért meg kb csak szart kapsz, amit 1-2 év után lehet ismét cserélni. Ha jó a régi telefonod, pláne hülyeség újat venni.
2016. júl. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
50 60 ezernél kezdődnek a jó telefonok.
2016. júl. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Hát, 25 ezerért már kapsz Lumiát, nekem az van, de ha zavar, hogy kevés alkalmazás van, akkor inkább hanyagold. Milyen telefonra gondoltál? Linket kérhetek?
2016. júl. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13%
Nekem 10 éves a samsung telefonom és még működik. Igaz én nem vagyok kocka én csak hívásra használom nem ott élem az életemet.
2016. júl. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Többet nem vagyok hajlandó egy telefonra költeni. Sajnos a jelenlegi telefonom már van 5 éves, és vennem kell egy újabbat. De a kérdésem egyáltalán nem erre irányult.
2016. júl. 24. 11:37
 8/9 anonim ***** válasza:
21%
#7 Jó. Hány éves vagy? Őszintén, honnan tudnánk, hogy a szüleid miért nem engedik? Azt, amit a kommentedben leírtál, azt mondd el a szüleidnek. Hány éves vagy?
2016. júl. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Most ha a saját pénzedből akarod megvenni, akkor vedd meg, gondolom nem 11-12 éves vagy, akit el kell kísérni.

(off, de nekem is 30 ezer környéki Lumiám van, amire kell, pont jó, telefonálni, sms-t írni, megnézni az emaljeimet, és ha végképp kockásra unom magam, még angry birds is van rajta. Ha ennél többre nem vágyik a kérdező sem, minek vegyen drágábbat?)

2016. júl. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!