Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondanátok a sógornőtöknek...

Elmondanátok a sógornőtöknek ha tudnátok, hogy a bátyátok nem egyformán szereti a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Bátyám és a sógornőm együtt vannak nagyon régóta. Mindig is nagyon szerettem a lányt, szinte nővéremként. Sokat segítet a családi életünk helyrehozatalán is, mivel régen a bátyám nagyon rossz arc volt, szüleim házassága is majdnem ráment. Mióta együtt vannak azóta normális. Vagyis javarészt az. Megcsalta sógornőmet egyszer, az ki is rakta. De végül csak kibékültek egy év után, aminek nagyon örültünk. Afelett is szemethunyt mindenki, hogy a sógornőm terhes lett közben mástól. Mindenki elfogadta, szerette a kisfiút mikor megszületett. Szüleim is, én is, másik bátyám is. 4 hónapja született meg a ténylegesen közös gyerekük. Őt is szeretjük. Azt hittem bátyám is egyformán szereti őket, sógornőmnek teljesen úgy adja elő. Ami még rosszabb a kisfiú is imádja. Tegnap én hallottam amint bátyám arról beszél a másik bátyámnak, hogy a kisbabát jobban szereti, más érzés. Erről beszélgettek sokat. Ami számomra elképesztő volt. Erről sógornőmnek biztos nem beszél. Reggel még én éreztem magam rosszul, mikor láttam, hogy a kisfiút puszilgatja. Teljesen álszent. Még két napig itt lesznek nálunk, nem bírom ezt nézni folyamatosan. De félek elmondani sógornőmnek, pedig joga van hogy tudja szerintem.
2016. júl. 24. 12:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
99%

Ne kavard a szart feleslegesen. Ha unatkozol keress valami hobbit, sorozatot, ne csináld a fesztivált.


26F

2016. júl. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Nem akarom a szart kavarni. Már megtehettem volna, próbálom végiggondolni
2016. júl. 24. 12:14
 3/27 anonim ***** válasza:
84%

Ez normális dolog hogy,hogy a sajátját az ember jobban szereti mint a más gyermekét.


Ebbe nem kéne neked beleavatkozni.

Tudod kéz kezet mos, a bátyád megcsalta és a sogoros mástól lett terhes.

Bátyád viselkedése sem volt példa értékű.

De a sógornőde sem.

Sőt más lehet így vissza sem fogadta volna hogy mástól vár gyereket.

Ez is csoda a batyadtol hogy így is kellet neki a te sógornőd.

2016. júl. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Manócska1 ***** válasza:
97%
inkább ne bolygasd szerintem ezt a dolgot,csak veszekedés lenne belőle
2016. júl. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nyilvánvaló, hogy sógornőmnek sem kellett volna teherbeesnie egy futókapcsolatból. És tényleg meglepett mindenkit, hogy más gyerekét vállalta a bátyám. De ez még nem jogosítja fel, hogy átverje.
2016. júl. 24. 12:19
 6/27 anonim ***** válasza:
95%
Ilyesmibe hálátlan dolog beleszólni. Meg nekem nem is az álszentség jutott eszembe, hanem, h a bátyád azért szereti a kisfiút is, csak nyilván ott van a tudat, h nem ő a vérszerinti apja. Azért a saját gyerek mindig más lesz kicsit, akárhogy is szereti a neveltet.
2016. júl. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Szerintem is szeretheti. Csak azt nem értem miért mondja azt sógornőmnek, hogy ugyanúgy szereti öket. Ez az álszentség
2016. júl. 24. 12:25
 8/27 anonim ***** válasza:
96%
Csak nem akarja megbántani. Sem a sógornődet, sem a kisfiút. Nem álszenteskedik, hogyha tényleg szereti a kisfiút is. Egyszerűen csak a sajátját azért szereti jobban, mert a sajátja. Ezért igazán nem kell őt megkövezni. Akkor lenne baj, ha másképp bánna vele. Tinikorban azért, remélem, hogy nem jön majd elő ilyesmi.
2016. júl. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%

A szeretet nem csak az érzelmekről szól. Arról is: ugyanúgy fog róla gondoskodni, ugyanúgy iskoláztatja, stb. Attól még érzelmileg jobban kötődhet a saját gyerekéhez.

Ez nem álszentség, ez egy nagyon rendes dolog a bátyádtól. Már, hogy azt a gyereket is neveli, szereti, akihez semmi köze.

Buta a hozzáállásod, és tényleg unatkozhatsz.

2016. júl. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
96%

Micsoda problémák :D

Egyébként szerintem is érthető ha jobban szereti a vérszerinti gyerekét. Mindenki így lenne ezzel hiszen csak a sajátja. A másikat is biztosan szereti. Miért kéne azt mondania hogy nem szereti? Meg miért lenne álszent?

Sajnos örökre ott lesz a család életében ez a néhány megcsalás és az a tudat is hogy az egyik nem a vér szerinti gyereke.. Inkább örülj hogy így is együtt vannak, mint hogy ilyeneken problémázol.

2016. júl. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!