Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el, hogy 22...

Hogy mondjam el, hogy 22 évvel idősebb a párom? L/20

Figyelt kérdés
2 éve vagyok együtt a párommal,aki 22 évvel idősebb nálam. Nincsen apa komplexusom!!!Nagyon szeretjük egymást, az Ő családja elfogadott és egyre komolyabbak az érzéseink egymás felé. Édesapámmal és az élettársával élek együtt. Apum szigorú, az a bizonyos tökéletes fiút szeretne mellém.Hogyan mondjam el? Mindig félek elkezdeni, de erőt kell vennem magamon. Van ötletetek? Viszont tudom,ha megismernék egymást egy hullámhosszon lennének.

#korkülönbség #22 évvel időseb férfi #hogyan mondjam el otthon
2016. júl. 25. 14:00
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
85%
Ha tudod, hogy hasonló mentalitású emberek, akkor vágj bele! Biztos vagyok abban, hogy ha nem is fog apukádnak elsőre tetszeni a párod, ha látja, hogy mennyire szereted, és hogy ő is szeret, akkor elnézőbb lesz. Minél előbb megismeri, annál több idejük lesz összehangolódni! :)
2016. júl. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Első válaszoló!Köszönöm a válaszod. Én is így gondolom és megnyugtat a megerősítés!!! Többször próbáltam elmondani,de valahogy nem tudom elkezdeni. Egyre jobban bosszankodok saját magamon :@
2016. júl. 25. 14:11
 3/36 anonim ***** válasza:
80%

Két év alatt csak meséltél valamit róla, ha a korát nem is... Vagy nem?

Mesélj róla olyasmit, amitől szimpi lesz. Aztán szép lassan valld be, hogy kicsit idősebb nálad. O:)

Nekem is volt egy 20 évvel idősebb pasim egyszer, anyámat csak az érdekelte, hogy jó fej.

2016. júl. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Semmit nem tud róla :/ annyitpróbáltam adagolni,hogy az idősebbek jönnek be. Apum nem az a kategóriájú ember (sajnos) akit csak az érdekel, hogy jófej legyen.

Anyum már tudja, neki 1 év kellett,hogy elfogadja. De már apumnak is el akarom mondani, mert már sok idő telt el és nem szeretnék tovább hazudni.

2016. júl. 25. 14:19
 5/36 anonim ***** válasza:
17%
Hány éves vagy amúgy?
2016. júl. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
20 vagyok, dolgozok,minden hónapban adok haza pénzt,viszont nwm keresek annyit,hogy el is tudjak költözni. Ha nem laknék vele akkor simán menne a dolog.
2016. júl. 25. 14:25
 7/36 anonim ***** válasza:
17%
de ha már 2 éve egyutt vagytok a pároddal, akkor miért nem éltek egyutt?
2016. júl. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Ennek nincsen köze az én problémámhoz.

Illetve senkinek semmi köze hozzá.

2016. júl. 25. 14:33
 9/36 anonim ***** válasza:
41%
Hát, ahhoz sincs sok közünk, hogy mondod el apádnak a túlkoros pasidat. 3:)
2016. júl. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
44%
hááát nekem ez sok lenne, nem most persze hisz 42 évesen még fitt az ember de amikor te már kezdenél élni 30 évesen ő meg kezd leépülni 52 évesen(ha olyan alkat) akkor elgondolkoznék eltudom e ezt viselni 20 múlva, hogy pl. lényegében egyedül neveled majd a gyerekeket és társai és bevállalnád hogy te cseréled a párod pelusát ha már olyan vén lesz. Amúgy ha felnőttet akarsz játszani akkor tégy is úgy ültesd le a fatert és mondj el neki mindent. Ne pedig gyerekként nyifegj itt, hogy jaj apuci mit fog szólni.
2016. júl. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!