Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kérhetnék távolságtartá...

Hogyan kérhetnék távolságtartási végzést anyám ellen? L, hogy ne jöhessen se az én sem pedig a gyerekeim közelébe!

Figyelt kérdés
A történet röviden annyi, hogy nem normális és nekem jött miközben az egy éves gyerekem a kezemben volt a 3 éves pedig a lábamnál ált. Nem egy pofont osztott ki hanem ütött vágott mint egy nem normális. A kicsinek a fejét is megcsikarta közben. Na már most én egybôl elköltöztem a gyerekekkel. Már a lakcím változást is bejelentettem megkaptam az új kártyát stb. De mivel egy faluban élünk amikor csak teheti megpróbál a gyerekek közelébe férkôzni! Nem óhajtok úton útfélen cirkuszolni! Elegem van. Azt szeretném , ha a közelünkbe se jöhetne! Mit tehetek?
2016. aug. 4. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
24%

"távolságtartás"???

"megcsikarta"???


Heh????

2016. aug. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%

messzebb költözöl és minden esetnél feljelented, ha jól felszerelt falu akkor több ponton is van kamera azzal lehet bizonyítani. de én semmi esetre sem maradnék a faluban

nem éri meg senkinek

2016. aug. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bíróságon kell beadni egy kérelmet, neked kell tanúkkal bizonyítanod, hogy hogyan viselkedik. Max. 60 napra rendelhetik el.

Megelőző távoltartás iránti kérelem, letöltöd és beküldöd az illetékes bíróságnak.

[link]

2016. aug. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!