Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám meghalt anyám összejött...

Apám meghalt anyám összejött egy másik férfival akinek csak a pénze kellet elvette minden pénzét és elhagyta. Mostanra már felnőttem lett munkám minden helyrejött erre befogadott 2 idegen embert a lakásba?

Figyelt kérdés
2016. aug. 4. 20:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%

Vannak emberek akik soha nem tanulnak.

Nyílván nem jó nézni, ahogy Anyudat kihasználják, de nem sokat tudsz tenni ha az övé a lakás, azon kívül, hogy megpróbálsz beszélni vele.

Ha nincs eredmény, akkor ahogy magad is írtad, felnőtt vagy, dolgozol, költözz el és éld az életed úgy ahogy szeretnéd.

2016. aug. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy, ez kel tennem de az egész helyzet annyira nevetséges. Egyszerűen mintha egy másik világban élne egyszerűen csak az a baj hogy nem értem miért ?
2016. aug. 4. 20:48
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Érdekesek az ilyen kérdések (állítások). Nem lehet megérteni, hogy most a kérdező helyesnek találja anyja viselkedését, vagy nem ? Illetve csak csodálkozik rajta, vagy elítéli, vagy neki valami hátránya származott/származik ebből ?
2016. aug. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Persze elítélem nem értem miért kéne 2 idegen embert befogadni és eltartani. És félni mikor ütnek le vagy rabolnak ki ?Miért nem lehet egy nyugodt és kiszámítható életem miért kel állandóan a hülyeséget erőltetni?
2016. aug. 4. 21:01
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Nekem 50 évesen sem jött meg meg az eszem. De a jo oldal azért az hogy már rájöttem hogy nincs eszem. Most már csak azt kellene kitaláljam hogy mit csináljak a továbbiakban.
2016. aug. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kiket fogadott be amúgy? Két haléktalant? Vagy valami ismerősöket, akik az utcára kerültek? Mondjuk én sem aludnék nyugodtan tudván, hogy két olyan ember van ott, akikről mit sem tudok.

Amennyiben viszont neked is van részed a lakásból (gondolom Apud után igen) akkor jogod van bele szólni.

2016. aug. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Persze van részem bele szólhatok de értelme nincs úgy se hallgat rám.Ismerősöket de ezek is csak ilyen érdek barátok lehetnek a történet amit el mondtak egyszerűen nevetséges.De ha igaz is úgy segíthetne a legjobban ha nem segít az emberek a hibákból tanulnak.Különben ugyan olyanok maradnak mit voltak és megint az utcán lesznek.
2016. aug. 4. 21:27
 8/12 A kérdező kommentje:
Meg anyámmal az a baj hogy, mindent elhisz akár mekkora hülyeséget is mondanak neki.Ö is azért marat ilyen mert mindig segített valaki miután átverték és kihasználták.
2016. aug. 4. 21:34
 9/12 anonim ***** válasza:

de milyen embereket fogadott be?

En a helyedben mennek onnan hagynam elje sajat eletet es te a tiedet

2016. aug. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Olyan embereket akiknek van pénzük mégis idejöttek nem albérletbe.Az egész helyzet nevetséges nem értem miért kel állandóan a hülyeséget erőltetni.Miért nem tud olyan anyám lenni aki a gyerekét segíti nem idegeneket.És szerintem ezzel csak én vagyok így egyedül mert normális ember nem csinál ilyet.
2016. aug. 5. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!