Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Legyek önző? Mit valasszak?

Legyek önző? Mit valasszak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

22 eves lany vagyok akinek a csaladaval kisebb nagyobb penzugyi problemai vannak.

Apukam egy alom vilagban el ahol komolyan azt kepzeli hogy en fogom eltartani ot vele van a 14 eves kisocsem.

Apukam sokat iszik es hat nem tud meg egy alberletet sem megtartani en fizetek mindent de mindenhonnan kirugatja magukat.

Nem birom mar tovabb.

Anyukam elhagyta meg par evvel ezelott es anyukamat most hoztam el a nepfurdoi hid alol mert ott lakott neki is segitettem o mondjunk meg kepes arra hogy megoldja tovabb de apam nem es ez megy mar 3 eve kb.

Talaltam 2 evvel ezelott egy ferfit akit szeretek es szeretnek hozza menni mar megkerte a kezem es gyereket is szeretnenk de nem lehetek onzo hogy cserben hagyjam a csaladom.

Szoval valasztanom kell hogy kinek mit teszek jot.

A csaladomat mentem meg es haza koltozom es maradok mig rendezodik minden vagy tobbet nem megyek haza es onzo modon megalakitom a sajat csaladom.

De annyira lelkiismeretes vagyok hogy nincs szivem a csaladom elhagyni pedig az idegeimet olik mar naprol napra.

Szegeny kisocsem is azt tanulja amit az apja mutat...

Nem tudom magamhoz venni ameddig elo szemely apa anyja el.

Apukamek magyaorszagon elnek mig en nem es nem tudom mit adjak fel.

Kerlek segitsetek volt e valaki ilyen helyzetben.

Bocsi hogy hosszu lett.

Koszi elore is a segitseget


2016. aug. 11. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajat elet ...

Nekem ez lenne az elso

Es onnan segitenek nekik pl elemiszert kuldenek vagy befizetnek egy szamlat ...

2016. aug. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nézz szembe a ténnyel, soha nem fog rendeződni ez és soha nem fog egyik sem megváltozni.


Éld a saját életedet és amennyire teheted, támogasd őket (ha lehet, akkor ne pénzcsap formában, hanem próbáld meg apukádat rávenni, hogy menjen elvonóra).

2016. aug. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

de nem lehetek onzo hogy cserben hagyjam a csaladom. - pontosan, hogy lehetsz.

NEM KELL két felnőtt! emberről gondoskodnod, mert NEM a te dolgod!

Az öcsédet hozd magatokhoz - megteheted, mert felnőtt vagy, és ő a mosatni környezetben rossz körülmények között él! -, hogy neki normális élete legyen, de a szüleidet nehogy már te hzd ki a s.rból, csak azért, mert NEKIK így kényelmesebb.

2016. aug. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Magadhoz tudod venni. Hasonló módon került kistesóm nővéremhez. Már ő a gyámja.
2016. aug. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megtehetnem hogy elhozom a kisocsemet de sajnos o ragaszkodik az apjahoz mert latja o is rajta hogy mennyire eletkeptelen.
2016. aug. 13. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!