Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az normális, ha anya azon...

Bubi12345 kérdése:

Az normális, ha anya azon akadt ki, hogy nem mondtam el neki, hogy tetszik egy fiú az osztályból?

Figyelt kérdés

Egy este megkérdezte tőlem,hogy nekem tetszik-e valaki az osztályból. Én rávágtam,hogy nem,mert nem szerettem volna elmondani neki ezt. Pár napra rá elkezdett velem kiabálni,hogy hazudtam neki és ő pontosan tudja,hogy nekem tetszik XY. És elkezdett faggatni,hogy kinek ki tetszik még az osztályból. Én kénytelen voltam elmondani neki,mert azzal fenyegetett,hogy megver,ha még egyszer hazudok neki egy ilyen dologról. Ez normális dolog,hogy ennyire felkapja a vizet egy ilyenen? Még csak 13 éves vagyok,a közelébe se mentem annak a fiúnak,tehát nem azért viselkedett így velem,mert féltett,hogy járni kezdek vele. És ilyen korban a lányoknak simán megtetszhet egy fiú,nincsen igazam? Most anyukám nem bízik bennem? Csak én lehetek az,aki nem bízik a szüleimben,hiszen beleolvastak a naplómba nem olyan régen. Azon akadhatott ki anya,amit benne olvasott? Kérlek segítsetek!


13/L



2016. aug. 11. 23:31
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

mit olvasott benne?


amugy nem normális, hogy ezen kiakad -.-

2016. aug. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

könyörgöm, nekem 4 évesen 3(!!!) fiú tetszett oviban :DD


elmondtam ugyan anyának, de ha nem mondom el sem akad ki :D


azt gondolom mondanom sem kell, hogy azóta sem lett közöttünk semmi sem a fiúkkal :D

2016. aug. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
69%

Nálunk is ugyan ez van... Mindig amikor anya engem is így kérdezget, fel megy bennem a pumpa és legszívesebben odamondanám, hogy menjen már ezekkel a búsba... Már beállítottak leszbikusnak, mert nem mondom ezeket el nekik

Mindenesetre szerintem nem így kéne reagálni/viselkedni. Majd ha úgy gondolod úgyis elmondod :)

2016. aug. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
Ezért nem kell naplót írni.
2016. aug. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

"Ezért nem kell naplót írni."


Tehát nagyobb gond, hogy valaki tiniként naplót ír, minthogy az anyja ordibál, hogy ki tetszik neki?

2016. aug. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Ennyi idosen mar neked is kell egy kis maganelet. Anyukad hulye, mar bocs.
2016. aug. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem, ez egyáltalán nem normális. Ilyen idősen már neked is kell egy kis magánélet. Semmi köze hozzá hogy ki tetszik neked amíg nincs köztetek semmi
2016. aug. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 zombienyul ***** válasza:
100%

Ugyanmár kérlekszépen, nekem oviban saját kis udvarlóm volt <3 :D

Naná, hogy normális, hogy tetszik neked egy srác... én 10 évesen halálosan szerelmes voltam majdcsak az összes színészbe.. :P


Az nem normális, hogy anyud ennyire kiakadt és az sem, hogy a naplódba olvasott.. csúnya dolog :/

2016. aug. 12. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az még hagyján, hogy beleolvasott a naplódba, meg megsértődik, amiért nem osztasz meg vele ilyeneket, de azért az már durva, ha azzal fenyeget, hogy megver..Főleg egy ilyen pitiáner dolog miatt.

Anyád nem kicsit lehet idegbeteg..

2016. aug. 12. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,és hát igen,arra már én is rájöttem,hogy anyukám orvoshoz kéne menjen. De valaki már végre felvilágosíthatná egy pár dologról is amúgy...
2016. szept. 17. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!