Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ebben az esetben elköltözzek...

Ebben az esetben elköltözzek a páromhoz?

Figyelt kérdés

hosszú lesz elnézését...

Hárman lakunk albérletben anyámmal, meg a 20 éves öcsémmel. Én 23 éves nő vagyok. Van párom majdnem 1 éve,akivel komolyan gondoljuk, beadtunk egy lakásigényt, csak arra még ki tudja, mennyit kell várni. Szóval az a helyzet,hogy megbolondulok otthon. Anyám nehéz természet, idegileg nulla, öcsém szintén. Nem lehet velük együtt élni. Én élem az életem, van egy jól fizető munkahelyem 80 km-re, tehát ingázok. Sokat találkozunk a párommal, mert útba esik a munkahely felé és nekik szép házuk van, nem egy dög meleg albérlet, tehát sokkal kényelmesebb ott lenni. Ha otthon vagyunk meg csak anya savanyú fejét kell bámulni, mert ugye ki tudja megint mi baja... Párom szüleivel, tesóival, barátaival, szóval mindenkivel kijövök. Párom már párszor felajánlotta,hogy ideiglenesen költözzek oda, amíg meg nem kapjuk a lakást. Mindenki bele egyezett, sőt,mindig mondogatták ezt a páromnak, hogy lakjunk ott. Csak ezt summázni kéne anyámnak. Legutóbb azért volt megsértőve, mert elmentem dolgozni pénteken, szombat reggel munkából a páromhoz mentem,mert programunk volt szombat vasárnapra. Hétfőn onnan mentem munkába, és hétfőn este 9re értem haza. Köszöntem, rám sem nézett, hozzám sem szólt,mert hogy merészeltem őt nem felhívni 2 napig,hogy él e még... Szóval szerintem körvonalaztam a jellemét. Hozzáteszem, öcsém persze a szent,meg most főleg,mert egyetemre készül, de igaz 4 hónapja otthon ült ,nem dolgozott még diákmelót sem. Én meg persze adok haza... de már belegondoltam,minek,mert otthon sem vagyok, az étel sem esik jól ilyen körülmények között. Elegem van a csesztetésből,a sok igazságtalan helyzetből,amit most nem írok le,mert nem ez a kérdés. Szóval attól félek,sőt biztos,hogy ha bejelentem,hogy elköltözök,hozzám sem fog szólni és nekem kell mindig hívni,hogy miújság,mert különben egy telefont nem ereszt meg.. és nem is tette soha.


2016. aug. 16. 13:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem banod hogy ezentul nem otthon lesznek a problemak hanem a parodeknal akkor koltozz. Nem szokott ez jol mukodni.
2016. aug. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2016. aug. 16. 14:05
 3/28 anonim ***** válasza:
85%
Úgy, hogy ott meg anyósék fognak kikezdeni.
2016. aug. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Anyós meghalt, após van és párom mamája.
2016. aug. 16. 14:11
 5/28 A kérdező kommentje:
Anyósé volt a ház, apósnak semmi köze hozzá és a mamának sem. Konkrétan a ház majd a párom nevén lesz.
2016. aug. 16. 14:12
 6/28 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem menj, anyukád olyan energiavámpírféle a leírásod alapján. A párodéknál, hát ott is lesznek azért súrlódások, de ez ilyen, ott neked kell alkalmazkodni.
2016. aug. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
42%
Teljesen mindegy kinek nevén lesz a ház! Nem is értem, hogy jön ez most ide. Az első válaszoló arra utalt, hogy korántsem biztos, hogy a párod családjával ki fogsz tudni jönni, ha még a sajátoddal sem tudsz. Menjetek külön albérletbe, próbáljátok ki önállóan! Ne menj más nyakára!
2016. aug. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Jó nagy tapló vagy utolsó. Nyílván nem a saját hibámból nem jövök ki a családommal. Ha valami mindent megpróbál és még így is rossz, kétlem, hogy az az én hibám lenne. Igen, lehet neked megérné kidobni albérletre 80 ezer forintot,de nekünk nem,mivel bármelyik pillanatban meg jöhet a lakás igény. Nem fogunk kidobni 2 havi kaukciót,ha holnap mondjuk kiutalják a lakást. Sokat vagyok a páromnál így is, tehát akkor most is más nyakán vagyok,basszus?
2016. aug. 16. 14:37
 9/28 anonim ***** válasza:
53%

Tapló vagy te!!! Minek írsz ki kérdést ha megsértődsz a válaszokon?

Igen, költözz oda, éljél apukával, meg nagymamival. Most jobb?

2016. aug. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
44%
ingyen kecó kell?!
2016. aug. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!