Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Férfiak, kamaszfiúk milyen a...

Anneee25 kérdése:

Férfiak, kamaszfiúk milyen a kapcsolatotok anyukátokkal? Ha elköltöztetek, milyen gyakran látogatjátok? Ha otthon vagytok, vannak e közös programjaitok?

Figyelt kérdés

Azért vagyok kiváncsi, mert egy csodálatos kisfiú baba anyukája vagyok.

Hihetetlen erős a kötelék köztünk és imádom szeretgetni.

Kiváncsi lennék az anya-fiú kapcsolat a későbbiekben hogyan alakul?



2016. aug. 20. 07:24
1 2
 1/12 gnoomage ***** válasza:
71%

Nem olyan lesz mint most. Szeretgetést olyan 12 éves korban átlagba így el lehet felejteni, valamint a programok már haverokkal lesz, nem anyukával.


Amúgy hogy van hihetetlen erős kapcsolatod egy Babával? Annak mindennel hihetetlen erős kapcsolata van, mivel ami nem öli meg az szereti.

2016. aug. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
"hihetetlen erős a kötelék". Ez kétféle képp is alakulhat. Vagy olyan kapocs lesz a későbbiekben köztetek hogy a fiad nem tud elszakadni tőled, nem tud párt választani. Vagy pedig örökre megutál a nagy szeretgetés miatt, menekülni fog tőled.
2016. aug. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Koraszülött volt és nagyon nehéz volt az első időszak. Amikor 2 hetes volt,a gyerekorvosnak is feltűnt, hogy milyen intenzíven reagál rám.

Állandóan mosolyog és dumcsizik nekem babanyelven.

Nagyon nyugodt baba,el van bárki kezében, de ha bejövök a szobába, meghallja a hangom, azonnal odafordul,érezhetően szeret,sokkal jobban kötődik hozzám,mint az apukájához.

Nehéz ezt elmagyarázni, mert baba,baba módon kommunikál, én vagyok az anyuka stb. Stb,de már többen,após,anyukám, férjem, gyerekorvos megjegyezte,hogy mennyire érződik,hogy szeret.

2016. aug. 20. 09:46
 4/12 A kérdező kommentje:

2-es válaszoló.

Nagyon végesen látod a kérdést,sokkal szebb,jobb kapcsolat is lehet a későbbiekben köztem és a fiammal,mint, amiket te felvázoltál.

Gyülölet? Kisajátított, anyámasszony katonája, papucs?

Komolyan gondolod,hogy ez a 2 út van, csak mert erős a kötődés köztünk?

Vannak olyan anyák,akik rosszul szeretnek, nem hagyják önállósulni a gyerekük,elnyomják a nagy imádatukkal...de miért kell ezt feltételezni rólam?

Nem értem ezt a negatív hozzáállást és rosszindulatot.

2016. aug. 20. 09:52
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

koraszülött..nos én nem vagyok koraszülött, és őszintén fogalmam sincs, hogy az milyen lehet, vagy az anyukának milyen lehet...gondolom erősen függ attól is, hogy mennyire koraszülött.

na de mindegy..

én most 19 éves vagyok, már elköltöztem otthonról és minden hétvégét édesanyámnál töltök.

14 éves koromban volt egy kisebb kilengésem, volt, hogy egy héten alig aludtam otthon. Nem feltétlen buliztam volt, hogy filmet néztünk a haverokkal, ott aludtam stb stb. mindenesetre akármilyen erős is a kapocs köztetek a 2. válaszolóval egyetértek. Hagyj majd neki életteret, az én anyám is ezt tette és a mai napig jó kapcsolatom van vele. :)

2016. aug. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Fiam 22 éves, 2 éve költözött el. Minden nap beszélünk, hol én hívom, hol ő. Átlag 2 hetente jár haza, akkor 3-4 napra. Kötetlen a munkája.

Ha itthon van, sokat dumálunk, és igen, vannak közös programok is. Motorozni járunk, fürdőbe megyünk, kirándulni, grillezünk, itthon tart bulit, sőt a családi nyaralásra is jön. Sok időt tölt a fiatalabb testvéreivel is.

A barátnőjét is szívesen látjuk. Attól, hogy felnőtt, külön é, még a családunk tagja maradt.

2016. aug. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Bátyám 35 éves, koraszülött volt 7 hónaposan született és csoda h életbe maradt mert voltak utána is komplikációk!

Én nála jóval fiatalabb vagyok szóval 8,5 évig ő volt egyedül anyumáéknak!

Nagyon jó volt a kapcsolatuk,de mivel ő is ember megváltoztak a dolgok,ahogy nőtt más lett az érdeklődés stb,most már nem olyan szoros a kapcsolatuk,pedig itthon lakik.

Semmi közös program nincs,max annyi ha megyünk keresztanyámékhoz szülinap,évforduló,karácsony jön velünk azt kifujt. éli a maga életét ami normális!

Szóval abszolult nem mérvadó,h koraszülött a gyermekede és most h reagál rád

2016. aug. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

2-es válaszolóval én is egyetértek :-) természetes,hogy kap életteret,hisz máshogy értelme nincs.

Azt nem értem, hogy attól, hogy most erős a kötődés köztünk, miért kell azt feltételezni,hogy a jövőben el fogom nyomni?:-)

Egyszerűen kiváncsi voltam arra,hogy hogyan alakul egy fiúval az anya gyerek kapcsolat,mert csak anya-lánya helyzetbe van belelátásom.

2016. aug. 20. 11:06
 9/12 A kérdező kommentje:

6-os válaszoló, jó volt olvasni, amijet írtál.

Pont ilyen életképre voltam kiváncsi.

Férjem rosszban van az anyjával, mert rideg,elutasító az anyós. Nagymamám nyíltan felvállalta,hogy a nagynéném a kedvenc,apa nem. Ezért szerettem volna belelátni egy egészséges anya fiú kapcsolatba,ahol az anya szereti a kisfiát.

2016. aug. 20. 11:10
 10/12 A kérdező kommentje:

7-es válaszoló,egy szóval sem mondtam, hogy mérvadó a későbbi anya- gyermek kapcsolatban a koraszülöttség.

Az első kommentben kérdezték, hogy egy babánál hogyan érezhető a kötődés.

Erre írtam le a történetünk.

2016. aug. 20. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!