Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Véleményetekre, tapasztalatokr...

Véleményetekre, tapasztalatokra lenne szükségem? Kislányom 11 hónapos, párom szüleivel egy háztartásban élünk.

Figyelt kérdés
Ebből kifolyólag ugy làtom hogy az itt èlő nagymamàval szorosabb a lànyom kapcsolata mint anyukàmmal. Ő màsik vàrosban èl, de azèrt heti kètszer talàlkozunk. Engem bànt egy kicsit a helyzet. Szerintetek fog ez vàltozni mèg? Van tapasztalatok?
2016. aug. 21. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, hogy akivel több időt töltesz, azzal szorosabb a kapcsolatod.
2016. aug. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is teljesen logikus, hogy akivel együtt él, szorosabb a kapcsolat, mint akivel nem, főleg egy kisgyerek esetébeb...
2016. aug. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Hiába bánt téged. De miért is olyan bántó?
2016. aug. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

HA nem az anyós nyakán élnétek, hanem külön, a két nagyszülötöl egyforma távolságra, akkor egyforma sok idöt tölthetnének a gyerekkel (mármintha akarnák a nagyszülök), és akkor a gyereknek meglenne az esélye arra, hogy egyformán álljon hozzájuk.

Így, hogy az egyik a mindennapjainak része, a másikkal meg csak ritkán találkozik rövid idöre, teljesen természetes a helyzet.


Azt viszont nem értem, miért is bánt ez téged, elvégre nagyrészt rajtad múlik. Másrészt meg inkább örülnél, hogy jól érzi magát a gyerek a nagymamával.

2016. aug. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem akarom már mindig ugyanazt írni, de költözz el :D
2016. aug. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%
Gondolom ezért is az anyós a hibás!!
2016. aug. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Miért baj az, ha több generáció él együtt ? Ennyire útban vannak sokan a rokonoknál ? Nem minden nagyszülőnek élősködés ez. Szerintem sok előnye van.
2016. aug. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyàltalàn nem èlünk az anyos nyakàn Kedves vàlaszoló, mivel a hàz fele a pàromè. A normàlis vàlaszokat köszönöm szèpen
2016. aug. 21. 18:00
 9/9 anonim válasza:
Persze,hogy változhat. Végül is, teljesen egyenlő messzeségben kellene élni a két nagyitól,akkor egyenlítődne ki.
2022. ápr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!