Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám miért ilyen negatív...

Anyukám miért ilyen negatív gondolkodású?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőm terhes elmeséltem anyunak örült is neki. Már túl van a terhesség felèn mire megkérdeztem anyut honnét rendel babaápolási termékeket unokaöcsémnek,mert kèsőbb jól jöhet nekik is ez. Erre azt mondja anyu "csak vigyázzanak a rendeléssel még korai előbb várják meg hogy megszületik a gyerek mert az ördög nem alszik!" Hát mit ne mondjak köpni nyelni nem tudtam pillanatra megfagytam és mondtam neki hogy tudsz ilyet mondani,egy egyszerű kérdést tettem fel csak. És rögtön a negativ oldalát nézi. Nekem nincs még gyerekem de bevallom nekem esett rosszul ez a vàlasz hát ha még barátnőm hallotta volna!!! Az a gond anyu mindig negativ volt világ életébe. Mindenbe negativ véleménye van és előre elképzel dolgokat mindig túldramatizál mindent. Alig lehet leállitani. Szerencse,hogy nem èlek vele mert elég megemèszteni egy beszèlgetést is kettőnk közt és bele sem tudok gondolni mi lenne ha nap mint nap ennek lennék kitéve. Van mikor felhivom és hiába beszélek hozzá csak csapkod alig válaszol komolyan rossz hallgatni. Szólok neki hogy anyu itt vagy? Hallasz? Erre azt vàlaszolja igen itt vagyok de mindezt tök idegesen. Aztán ilyenkor el is köszönök tőle,mert a kedvem is elmegy meg szomorú leszek. Mit lehet vele tenni? 28/L

2016. szept. 27. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos, nem alaptalan a félelme.

Három családot is ismerek, ahol vagy szülés közben vagy pár naposan halt meg a baba. Ilyenkor nem csak a kiadás volt felesleges, de növeli az anyuka traumáját a gyerekcuccok látványa is.

2016. szept. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

ez nem negatívitás hanem tény közlés

az miért baj,ha reálisan gondolkozik?

2016. szept. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
realista 28 évesen te is lehetnél földhöz ragatabb
2016. szept. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!