Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szörnyen idegesítő hogy anyam...

Szörnyen idegesítő hogy anyam olyan jelzőket használ amitől fogalma sincs mit jelent. Mit csinaljak ha nem tudom elengedni a fülem mellett, ugy felidegesit hogy mar faj a fejem?

Figyelt kérdés
Példaul ma mondta hogy vigyem ki a szemetet és mondtam hogy meg nincs tele,kivisznem este hogy ne járkáljak kétszer, erre elkezdi hogy "de kétszínű vagy".Multkor mondta hogy főzzek ebédet en pedig mondtam hogy nagyon sok ennivaló van itthon (mindig kidobjuk) nincs értelme ma főzni,ra ér holnap erre azt mondta apának hogy én folyton szekálom őt a főzéssel..Össze vissza használja a szavakat,azt se tudja mit jelent..Csak azzal van hogy megbantson..Nagyon idegesítő l
2016. szept. 28. 17:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
vegyél be fájdalomcsillapítót...
2016. szept. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
Es az apud mit mond?
2016. szept. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

Paranoia... Ennyitől kiborulni?

A "való életben" akkor a második nap után akaszthatod fel magad.


Alapból nem értelek, ha ennyire zavar akkor csináld meg amit kér. Egy szemét kivitel, max 10 perc ha messze a kuka, a ledobó nem jó, és nem akarsz liftezni.

Nagyon sok..

A főzésnél meg szimplán vannak olyan emberek akik szeretik a friss kaját(mindig). Anyukád is ilyen lehet. Ha ez apukádnak megfelel, akkor neked semmi beleszólásod nincs. Szerintem ez is szimplán a lustaság javára tudható be.

2016. szept. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
Algopirin vagy valami nyugtató, az kell neked. Nem is értem, miért nem költöztél már el, mert le kell vinned a szemetet.
2016. szept. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Vegyél neki jó és izgalmas könyveket, amiket szívesen olvas, plusz DVD-ket igényes filmekkel.


Szegénynek nem lehet igazán nagy szókincse, csak csipeget fel ilyen-olyan kifejezéseket, igazi tartalom és háttértudás nélkül.


Az olvasás (és bizonyos szempontból az igényes filmnézés is) ezen nagyon sokat segít, emellett még szórakoztató is.

2016. szept. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

"amitől fogalma sincs mit jelent."

"Csak azzal van hogy megbantson"


Ne anyád szókincsével, hanem a saját fogalmazásoddal és helyesírásoddal foglalkozz, mert iszonyatos!

2016. szept. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Hát bocs, többi válaszoló, de ez tényleg elég idegesítő lehet. Én tuti kijavítanám. Inkább a saját családtagja szóljon érte, minthogy idegenek kiröhögjék. Nekem legalább is a nagymamám mindig mondta, hogy nyugodtan javítsuk ki, ha valamit rosszul mond, nem szégyen valamit nem tudni, a szégyen az, ha nem hajlandó helyesen megtanulni valamit.
2016. szept. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
És te kedves kérdező, tudod mit jelentenek ezek a szavak?
2016. szept. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
5%

"Példaul ma mondta hogy vigyem ki a szemetet és mondtam hogy meg nincs tele,kivisznem este hogy ne járkáljak kétszer, erre elkezdi hogy "de kétszínű vagy"."


kétszínű: "Átvitt értelemben: Viselkedésével megtévesztő (személy, állat), amely szándékával ellenkező külsőt mutat, leplezi a valódi szándékát; alattomos, alakoskodó."

2016. szept. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
39%
Anyukád okoskodó buta ember.Nyugdíjas korában még rosszabb lesz.Ne foglakoz vele.
2016. szept. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!