Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha a náthás és...

Mit csináljak, ha a náthás és undorító dolgokat művel ilyenkor?

Figyelt kérdés
Egy az beleköhög a levegőbe és nem rakja a szája elé a kezét. Így kehetetlen nem elkapni tőle. A másik, hogy (bocsi, leírva is undorító) a taknyát a fürdőkádva fújja vagyis szipoantja. És utána nem is mossa ki maga után. Nem használ papírzsepit, hanem szütyög vagy beleszipoantja a kádba. Anyát nem érdekli, nem szól neki emiatt.
2016. okt. 9. 19:49
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy apa csinálja.
2016. okt. 9. 19:49
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Szolj neki, h teged ez zavar
2016. okt. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Figyelmeztesd, hoy gusztustalan, amit csinál. Anyád is szép kis alak, hogy ilyenért nem szól rá az öregedre.
2016. okt. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
5%

"undorító dolgokat művel "


Te is egy hasonlóan "undorító dolog"-ból születtél, csak annak más volt a színe és az összetétele...

2016. okt. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kedves négyes!

Mondjuk azt a legkevésbé sem értem, hogy a kettő hogyan kapcsolódik egymáshoz.

Tényleg undorító, amit művel az apa (az enyém is ilyen). Nem volt megnevelve kiskorában, meg amúgy sem, soha. Na, mindegy.

Ha eddig nem szóltatok rá, akkor azért itt lenne az ideje.

Bár nagyban függ, hogy milyen amúgy apukád, mármint hogy ez a kiabálós fajta, mint az enyém, akkor nem biztos, hogy fogja érdekelni.

Ne takarítsátok fel utána, fürödjön olyan kádban, ahol gusztustalankodik. Meglátjuk, utána mennyire lesz kedve maga mögött hagyni a mocskot.

2016. okt. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

4-es te normális vagy?

Egyébként van abban valami, hogy gyerekkorában ilyen körülmények között éltek, ezt kátta. Egyébként én is ezt látom, mégsem vagyok ilyen, szóval nemcsak ezen múlik.

Nagyon kiabálós, türelmetlen, nem lehetne vele vita nélkül megbeszélni.

2016. okt. 9. 21:05
 7/13 A kérdező kommentje:

Azóta is ez van. Már egy csomó kérdést kiírtam ide, mert november óta folyamatosan betegek vagyunk, nagyon rossz. Beleköhög a levegőbe kettőt és máris elkapod. Ha szóvá teszem, akkor az van, hogy költözz palotába. Meg biztos nem öltözöl fel. Most nézegettem vissza a kérdéseimet és találtam meg ezt.

Tiszta depressziós vagyok, hogy állandóan beteg vagyok és lázas. Ez az életem. Egyszerűen nem fogják fel, hogy ezek a betegségek fertőznek.

Mindent megpróbálok megtenni, és akkor az van, hogy kikészítenek, mert azért vagy beteg, mert nem öltözöl fel.

Már az öngyilkosságom gondolkozom egy ideje, mert ez az állandó betegség tönkretette az életemet. Egyszerűen szörnyű, hogy idáig fajult a helyzet. Az utolsó filkéremet is vitaminokra költöm, de nem ér semmit.

Már Rubopfenen élek és energiaitalon, mert nem hiányozhatok állandóan a suliból betegség miatt, sőt még iszonyú mérgesek is rám emiatt.

Annyira szomorú, hogy lehetne tenni érte és mi nem teszünk semmit.

Ebben a két beteges hónapban vagy 30-40 kérdést kiírtam ide ezzel kapcsolatban, de semmi használható tanácsot nem kaptam. Nem tudok elköltözni, de ez az állandó betegség és szidás lapátra tesz. Rontok, rosszul érzem magam. Lázasan tanulni és dolgozatokat írni, közben meg leordít, mert te vagy a hibás és nem öltöztl.


Eljutottam idáig, hogy nem bírom. Ma is 38,2 volt a lázam, estére lenent kicsit a gyógyszertől. De úgyis tudom, hogy jövő héten megint kezdődik minden előlről. Pluszban az álkandó náthától a herpeszem is kint van.

Én komolyan mondom, inkább meghalnék, de ezt nem bírom. Most jutottam el erre a szintre, hogy kész, nem bírom őket elviselni.

2017. febr. 10. 18:30
 8/13 anonim ***** válasza:
mármint nem zuhanyzás közben küldi ki olaszosan, hanem csak úgy eszébe jut és kicsapja??? :S agyam eldobom...
2017. febr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Esetleg nem tudnál koliba költözni?
2017. febr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igen, nem használ zsebkendőt. Vagy szütyög vagy bemegy és kicsapja kádba. A másik ami rohadtul idegesít, jofy simán beleköhög a levegőbe. Ki nem kapja el így?

Nem tudok elköltözni, sehova. Pedig már megfordult a fejemben az is.

Anya kisgyerekkel dolgozik és szinte mindig hazahoz valamit. 3 éve van ott, azóta sokkal többet vagyunk betegek, de ez az idei év különösen durva.

Anyát nem zavarja, hogy mit csinál, ő sem különb igazából. Nem hisz ebben a fertőzben, hanem úgy gondolja, hogy attól beteg valaki, ha nem öltözik fel. Egy kis odafigyeléssel nem azt mondom, hogy elkerülhetnénk, de fele ennyit lennénk betegek. Ezt sajnos ők nem értik. Apa is állandóan beteg, téboly az egész, csak ő nem dolgozik, én meg hárhatok így suliba, vagy orvoshoz.

2017. febr. 11. 07:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!