Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit érdemel az ilyen ember?!...

Mit érdemel az ilyen ember?! Nagyon elegem van már apámból!

Figyelt kérdés
Tudni illik hárman vagyunk testvérek. Én mint középső fiútestvér, húgom és a nővérem aki egyben a féltestvérem is. Az ő apukája két éves korában meghalt. Azóta anyukánk összejött a mostani apukámmal, ekkor még nem születtem meg. Apukám elfogadta a nővéremet. Látszólag. Apám mindig is nagyon utálta, amikor kicsik voltunk akkor is bezárta egyszer egy ládába, már nem emlékszem hogy miért de olyan négy éves lehetett. Engemet is sokszor megvert brutálisan kiskoromban, még azt sem hagyta hogy felálljak, elmenekülni se tudtam. Na szóval, lényeg hogy apukánk egy agresszív barom, nemrégiben a nővérem fejéhez teljes erőből neki vágott egy vaskilincset, megvédtem őt erre apukám megfenyegetett. Mégis csak meg sem bánta azonnal otthagyott minket zokogva, nővérem felállni is alig tudott. Apám erre azt felelte hogy csak színleli. Anyukánk azonnal odarohant, és bevitte testvéremet a sűrgősségire, amit apám nagyon ellenzet, de látta hogy nem bírja visszatartani anyukám. Erre apukám is bement velük a korházba, és egész úton nyálas szövegekkel fűzte a nővéremet hogy jajj, tudom mennyire szeretlek, nem akartam, és nővéremnek hazudnia kellett az orvosnak, amire apám kényszerítette, mert különben lecsukták volna, aminek még örültem is volna. Nem tudom hoy merjek-e lépni ilyen helyzetben, mert anyukám nem teszi, mivel fél hogy nem tud minket eltartani. Nagyon sok kimondatlan szó van bennem a gyermekkori traumák végett, és a napi lelki terror miatt is. Nővérem jövőre lesz 18 éves, én nem akarok ezzel az őrülttel egy légtérben maradni. Véleményeket várok!! 14/F

2016. okt. 20. 16:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyermekvédelem? Érdemes volna jelezni nekik. Aztán rendőrség. Simán kihívnám őket, amikor ilyen van. Apád nem normális, börtönben a helye (már bocs, de tényleg). Simán megölhette volna a nővéredet azzal a kilinccsel.
2016. okt. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykéim:( ami szerintem a leghelyesebb lett volna( vagy még most is) az hogy igenis elmondani az orvosnak, csukják le, anyukád pedig keres magának egy olyan társat akit érdemeltek. Persze, tudom könnyű mondani, főleg hogy még a kerek sztorit sem tudom, de ezzel nem lehet együttélni, már bocsánat amit most fogok írni, de ezekkel az emberekkel súlyos agyi problémák vannak, mi lesz legközelebb, megöl?
2016. okt. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

El kell válni, kapja a gyerektartást, a nővéred is lassan felnőtt és vállalhat diákmunkát, és jövőre szülői engedéllyel már te is. Nagy tétben le merem fogadni, hogy inkább ezt vállalnátok ti is, mint a terrorban élést még évekig. Üljetek le vele beszélgetni.

A nővéred szerintem már vágja a centit, hogy mikor költözhet el, és többé feléjük se néz, lefogadom, hogy amint lehet, te is.

Aztán marad ott anyád az agresszív férjével, és egy gyerekére se számíthat. Ami végül is korrekt, ha ti sem számíthattok a védelmére, és nem ti vagytok nála az első helyen.

2016. okt. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Egyébként sosem tudom megérteni az ilyen anyákat. Ezeknek nincs szívük, pont, mint a Jóban Rosszbanban az egyik nő. Az én apám is megvert minket párszor, de legtöbbszörr csak a pofonig jutott. Egyszer szétverte a fogszabályzómat, és utána nekem kellett bocsánatot kérni, mert a drótja elfogta a kezét. Ezek a falusi buta emberek mindent veréssel akarnak megoldani, lehet a szép szó többet használna. A legjobb mikor ok nélkül csinálja. Nem tudom, hogy képes valaki megverni a gyerekét és valaki meg végignézni ezt, mint anyád. Húzzatok el minél hamarabb!
2016. okt. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyámügy, rendőrség! Azonnal
2016. okt. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Panaszkodj az iskolában, a tanárodnál, a védőnőnél . Ők elindíthatják a folyamatot.
2016. okt. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen "ember" pont azt érdemelte volna, hogy szóljatok az orvosnak mi történt...

Fogjatok össze, jelentsétek fel a csába, majd a börtönben megkapja ami jár neki!


Számomra az a kérdés mit érdemel anyátok, hogy ezt hagyja, és szótlanul nézi ahogy szétverik a gyere(i) fejét!?!

Pont olyan bűnös a szemeben az, aki csak akkor rohan oda a gyerekéhez mikor már a földön fekszik.

Addig mi az anyja p*csájá csinált, míg a 14 éves próbálta megállítani az állat férjét, hogy ne verje agyon a 18 évest?!?!


Nekem ez a véleményem.

2016. okt. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%
Szóljál nekem, olyan iszonyatos erővel fogok lesújtani rá, hogy még a gyehennában is emlékezni fog rá.
2016. okt. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
38%

kellene egy jó sérülés-látlelet feljelentés (nem mintha érne bármit is) de talán egy kicsit visszavesz.

te pedig lepattansz egy koliba.

2016. okt. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem fogják becsukni ezért Börtönbe. Nem tudom ti hol éltek,de ez Magyarország. Itt az ártatlanokat csukják csak le! Max kap egy kis pénzbirságot,stb.
2016. nov. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!