Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam ezt (lenti rész)...

Elmondjam ezt (lenti rész) itthon? Túlreagálom?

Figyelt kérdés

Viszonyom van mostohaapám egyik barátjával. Vagyis ez nem is igazi viszony, mert mindketten szinglik vagyunk, csak szeretünk egymással eltölteni egy kis időt. Itt nem csak a szexre célzok, hanem van, hogy elmegyünk moziba, wellnessezni, teniszezni, vagy csak úgy kocsikázni/motorozni, esetleg próbálom megtanítani főzni.

Anya látja, hogy van valaki az életemben, már rá is kérdezett, de azt mondtam, hogy nem komoly és majd ha úgy érzem, bemutatom. A legjobb barátnőm szerint túlreagálom és felesleges így titkolóznom, nekem is sokkal egyszerűbb lenne, ha őszinte lehetnék otthon és nem kéne mindig kitaláljak valamit.

Most is volt a 19. szülinapom és kaptam tőle ajándékokat, itthon meg tök kellemetlen volt azt mondani, hogy apától vannak.


De csak köztünk van ez a 17 év, meg hogy jóban van anya férjével... Már arra is gondoltam, hogy megkérem az egyik fiúbarátomat, hogy játssza el, hogy ő az. Csak ő meg tényleg belém van zúgva és tudom, hogy elvállalná, de nagyon dögnek érezném magam, hogy így kihasználom. Szóval nem tudom, mit tegyek.



2016. okt. 26. 19:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Valaki nem tud eladó lucfenyőt?
2016. okt. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
58%
Te tudod, hogy reagálna anyád, ha megtudná, hogy egy 36 éves pasassal jársz össze dugni meg programokra.
2016. okt. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

1. válaszoló

[link] Tessék, csak trollkodj máshol és valami eredetibb dumával. :)


2. válaszoló

Nem tudom, mit reagálna. Mivel még sosem volt senkim, tehát nem vagyok túl gyakorlott az ilyen témákban.

2016. okt. 26. 19:27
 4/22 anonim ***** válasza:
78%

[link]

Olyan unalmasak a mai napi kitalációk.

2016. okt. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Mert az aztán nagyon hihetetlen, hogy X és Y ugyanazon a szórakozóhelyen voltak egyszerre, találkoztak és jól érezték egymással magukat és ezt később is folytatták... :)


Most komolyan, akiben semmi segíteni akarás nincs, csak offolja a kérdéseket és fárasztja az embereket, az miért nem megy inkább futni, vagy ül le tanulni, esetleg olvasni egy jó könyvet, vagy ilyesmi?

2016. okt. 26. 19:38
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
Mert értelmetlen tagjai vagyunk az emberiségnek és ebben leljük örömünket.
2016. okt. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
48%

Örülni, biztos nem örülne első hallásra anyukád.

Azt hiszem, első körben ki is akadna.

Őszintén mondva, sokat ne várj a kapcsolattól, csak annyit, hogy most jó és kész.

Voltam hasonló helyzetben, csak hogy én 48, a lány meg 18.

Ő, nem merte elmondani, főleg, más okokból labilis volt az anyukája. Kettőn között, tartott 2 évig és ez már pár éve történt. Néha még beszélgetünk, mai napig szép emlékei vannak. Ja és pár férje.

2016. okt. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%
Mert mit kezdjünk azzal, hogy a mostohaapád haverjával dugatod magad? Mondjad ha akarod, kit érdekel.
2016. okt. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

# 6

Igen, én is valami ilyesmire tippeltem.


# 7

Én sem házasságot képzelek el vele... :)

Mármint nincs semmi gondunk, de akinek még 35 éves kor felett is az a kikapcsolódás, hogy bírságokat gyűjt gyorshajtás miatt, vagy hogy az összes fesztiválon ott legyen, az kétlem, hogy bármikor megkomolyodna. Nekem ez még kényelmes, meg buli fiatalként, de nem hiszem, hogy 7-8 év múlva is élvezném ezt mellette.


# 8

Neked semmit nem kell ezzel kezdeni.

2016. okt. 26. 19:58
 10/22 anonim ***** válasza:
55%

Az igazi apukád meghalt vagy elhagyott?

Ami nálad fennáll, azt úgy hívják, hogy apakomplexus. 19 évesen a legelső kapcsolatod egy apád korú férfival jött létre, ráadásul pont a mostohaapád egyik haverjával. Ez nem véletlen.

Valószínűleg nem fognak neki örülni, senki nem örül neki, ha a gyereke mentálisan beteg, és annak sem, ha egy lány elpazarolja a fiatal éveit normális kapcsolat helyett.

Viszont, amit leírtál, hogy a haverod eljátszaná, hogy ő a pasid, ez gyerekesebb és hülyébb ötlet, mint maga az egész szitu. Óvodás szintű idiótaság.

19 éves vagy, biológiailag felnőtt, és egy kétszer ennyi idős fószerral kefélsz. Legyen már benned annyi, hogy agyilag is felnősz, és odaállsz a szüleid elé, hogy ez van, és kész.

Legrosszabb esetben kitesznek otthonról, de akkor majd befogad a pasid, a mostohaapád úgysem fog vele többet szóbaállni, talán meg is veri a szokásos szombat esti kocsmázás alatt.

De az is lehet, hogy lenyelik a békát és elfogadják.

A lényeg, hogy legyél őszinte, és vállald fel a tetteidet, akkor is, ha következményei lesznek, hazudozás, titkolózás meg trükközés helyett. Ha ez megy, akkor már elindultál a felnőtté válás útján. De addig nem.

De azért valld be, neked nem a személyisége jön be annyira, hanem inkább az, hogy törődik veled, testileg is kielégít, ajándékokat is kapsz tőle, elvisz kocsikázni, kirándulni, sportolni... konkrétan apádat helyettesíti, csak közben meg is dug.

És mielőtt felháborodnál, ezeket nem bántásból írtam, ez egy létező pszichés probléma. Érdemes lenne pszichológust felkeresni, megértőbb lenne veled, mint itt a gyakorin a válaszolók.

2016. okt. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!