Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy tudnám leállítani anyámat...

Hogy tudnám leállítani anyámat hogy ne terjesszen rólam folyton pletykákat?

Figyelt kérdés
Mindnekinek olyanokat mondd hogy lusta vagyok, buta vagyok, otthon nem mosogattam el, csúnyán beszelek vele,múltkor ott hagytam a bugyim a fürdőszobába ,bele izzadtam a ruhámba.Meg mindent, és nagyon eltúlozva. Miért csinálja ezt?
2016. okt. 26. 19:16
 1/9 A kérdező kommentje:
Mielőtt nekem állnatok: NEM igaz hogy lusta vagyok, nagyon is kiveszem a részem a házi munkába,még bulizni sem járok
2016. okt. 26. 19:20
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Anyukád furcsa egy kicsit, sok a beteg ember, nem tudsz vele mit csinálni.
2016. okt. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom xd de ha rajottel szolj. Az en anyam mindik azt panaszkodja a baratainak hogy megverem ot meg hogy a hasznalt betetet emg tampont a falra ragasztom meg a cipobe rakom xddd
2016. okt. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De persze ez nem igaz ha nem lenne egyertelmu :D soha az eletben nem csinalnek ilyet de szeret panaaszkodni meg tulozni xD ebbe leli boldogsagat
2016. okt. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ignis Subdialis ***** válasza:
Az nem jut eszébe, hogy magát égeti vele, ha a saját gyerekére panaszkodik, hiszen az ő felelőssége volt megfelelő nevelést biztosítani számodra? Most függetlenül attól, hogy butaságokat beszél még ráadásul.
2016. okt. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Quatermain ***** válasza:
Nem kicsit lehet beteg elméjű, ha neki az a szokása, hogy lejárat téged. Mondd neki, hogy ezzel nagyon megbánt és többet ilyen ne forduljon elő.
2016. okt. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele. Anyukád súlyos elmebeteg és ezt úgyis látja mindenki, szóval nem hinném, hogy túl komolyan vennék, amiket mond.
2016. okt. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
Sokan azért szeretnek panaszkodni, mert nincs más értelmes mondanivalójuk, és így próbálják kivívni mások részvétét, figyelmét. Én megkérdezném tőle, ő hogy érezné magát, ha hasonlókat mondanék róla az ismerősöknek.
2016. okt. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha foglalkozol vele akkor csak rosszabb lesz. Próbáld meg leszarni.
2016. okt. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!