Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan hozzam ezt fel anyunak?...

Hogyan hozzam ezt fel anyunak? (sminkeléssel kapcsolatos) 14l

Figyelt kérdés

Kérlek,ne szóljatok be,hogy minek sminkelek,járjon már a tanuláson az eszem stb.

Szóval olyan hatodik félév óta sminkelem magam.Viszont 11 napja szülinepom volt,és még anyuval nem voltunk ajándékot választani(nem tudja mit szeretek és egyéb okok miatt)

Arra jutottam,hogy nem akarok ilyen kínais izéket használni,ezért szétnéztem egy kicsit krémmánián,hogy mi kapott pozitív értékelést,és hasonló ár kategóriába van. Csak az a baj,hogy anya nem hajlandó bemenni egy drogériába se.Hogy győzhetném meg?14l


2016. okt. 31. 10:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elkéred tőle a pénzt és bemész egymagad és megveszed.
2016. okt. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%

Szia!

A felnőttek nem szeretik ha követelőzünk, szóval szépen vezesd rá a dologra.

Pl, gondolom Nektek is dobnak be újságokat, meg most vannak ezek a Joy napok, ott is vannak a kuponok, amiken szerepelnek sminkcuccok is. Ezeket hagyd ott "véletlenül" az asztalon.

Meg valami ilyesmit is mondhatnál neki:

-Figyelj, anyu. Olvastam a neten egy cikket, és azt írták, hogy a kínais sminktermékektől tönkremegy a bőr. Néztem ezen az oldalon, hogy miket ajánlanak, és megtaláltam ezt(mutasd meg neki). Esetleg lehetne róla szó, hogy szülinapomra utólag megkapom?


Hirtelen ennyi jutott eszembe, sok sikert! :)

2016. okt. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
2016. okt. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon helyes a tudatos hozzáállás, a krémmánián én is megnézem a komedogén indexet, nem akarok pattanást, sem irritált bőrt. Nem értem, soha nem jár drogériába?? DM-be, Rossmannba sem?? Legjobb lenne, ha egy barátnődet is hívnád vagy adjon pénzt. De nem tudok napirendre térni afelett, hogy nem jár drogériába, vécépapírt meg sampont sem vesz? A sajátmárkás termékek olcsóbbak, mint máshol. Szóval: 1. anya, gyere kísérj el, 2. add oda a pénzt, majd barátnő eljön velem. De még a barátnőd anyja is mehetne, hogy tanácsot adjon. Anyám is tök tájékozatlan ezen a téren, de tetszeni szokott neki, ha kifestem vagy szép manikűrt csinálok neki.
2016. okt. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy egyedül nem enged el,mivel másik városba kéne átutazni.Amikor mondtam,hogy ártalmas a bőrnek akkor mondta,hogy akkor ne sminkelem.Nem tiltja,de nem örül neki.
2016. okt. 31. 10:32
 6/12 anonim válasza:
46%
Amúgy tényleg a kínai sminktermékektől töbkremehet a bőröd. (Tapasztalat!) Ezt én sem értem, hogy anyukád egyeltalán nem jár drogériába? 14/L
2016. okt. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%
Konkrétan mit akarsz venni? Egy szájfény vagy szempillaspirál pl. nem káros. Alapozót jobban meg kellene nézni, de azt én nem használok, csak púdert. Ha nincs még sminkcuccod, akkor először spirált és szájfényt, esetleg kis korrektort, púdert meg körömlakkot vennék, nem alapozót. Ami káros, az a kínais cucc, ki tudja, mi van benne. 14 évesen nem mehetsz egyedül??? barátnő? Rokon csaj?
2016. okt. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Hallod ezt még hányszor kérdezed meg? :D
2016. okt. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor várjon meg az üzlet előtt.
2016. okt. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem még úgy 10x legalább meg fogja 8-as.
2016. okt. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!