Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az, hogy a szüleim...

Miért van az, hogy a szüleim mindenhova autóval mennek, felesegesen használják, nekem meg nem adják oda a fontos dolgaimhoz, és bicajjal vagy gyalog kell mennem ilyen időben is?

Figyelt kérdés

Anyám is arra hivatkozik, hogy nincs gázolaj az autóban...csak azt nem tette hozzá hogy kijárta, tegnap egész nap csak kocsikázott.

Szerintem ez csak egy ál indok, főleg, mert mondtam, hogy tankolok bele, azt mondta nem mehetek vele, szerintetek ez miért van?


A bökkenő csak az, hogy nagyszüleim vették nekem az autót, csak anyám nevére iratták rá.


2016. nov. 7. 08:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem nem bizik benned, es fel, hogy osszetorod, es akkor nem lesz neki auto.
2016. nov. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Hány éves vagy, autót kapsz a nagyszüleidtől? Ha anyukád nevén van, ő a felelős az autóért. Gondolom ő fizeti a kocsi fenntartását, ergo ő dönt, kinek mikor adja oda. Mik azok a fontos dolgok, amiket el kell intézni kocsival? Miért nem mentek együtt? Te vezetsz, ő ül melletted. Így is végig lehet járni a hivatalokat. Bár ha nem mész messzire és időre, vagy nem kell nehéz holmit vagy kis gyerekeket cipelni, akkor biciklivel vagy busszal is rendezhető sok minden.
2016. nov. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%

Fontos dolgaid vannak persze

Tanulj dolgozz vegyel magadnak

Az auto luxusa felnott dolgozo embereknek jar

2016. nov. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem is... dolgozz és vegyél magadnak egy kocsit. Akkor nem szólhatnak bele. Ilyen egyszerű. Amúgy én sem adom oda szívesen másnak a kocsit. Még a feleségemnek se, pedig nő létére igenis jól vezet. Féltem, mert most nincs pénzem másikra.
2016. nov. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%
Én sosem kértem el, csak vittem a kulcsot, meg tankoltam...
2016. nov. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%
Mert önteltek és nem bíznak Benned. Nekem is van egy Dunavarsányi ismerősőm akoinél ugyan ez a helyzet, ők újat fognak majd venni jobbat nem tudtak kitalálni.
2016. nov. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%
Istenem, a szívem megszakad. Gyalog kell járnia ebben az időben szegény gyermeknek. Hallatlan. Cipőd-kabátod legalább van, vagy azt is csak maguknak vettek a szüleid? 😥
2016. nov. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Figyelj az a helyes,amit te csinálsz, hogy gyalogolsz és bicajozol.Ez tesz jót az egészségnek nem a kocsikázás.Majd a késõbbiekben hálás leszel önmagadnak,vagy az anyudnak.Nem ártana neki sem bicajozni vagy gyalogolni.
2016. nov. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
97%
Jó nagy baromság volt az ő nevére íratni.
2016. nov. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
lehet nincs meg olyan gyakorlatod a vezetesben, ha meg osszetorik nehez lenne diakmunkabol megcsinaltatni..
2016. nov. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!