Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők akik nem szerették...

Szülők akik nem szerették volna a gyermeküket miért nem?

Figyelt kérdés

Tud a gyerek róla?

Azért szeretitek? Vagy érezhető hogy annyira nem?

Van aki gyerekként tud erre válaszolni ahogy ő ezt érzi, tudja?


2016. nov. 7. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kiszakadt gumiból (+felelőtlenségből) fogant korai, nem tervezett gyerek voltam. Apám le is lécelt, amikor megtudta, anyám szeretett, most is szeret. Voltak hullámvölgyek a kapcsolatunkban, pl. amikor az én első (és egyetlen) kamaszkorommal párhuzamosan ő elkezdte a maga második kamaszkorát élni - nyilván a "miattam" meghiúsult elsőt pótolva. De valahogy mégis felnőttem, túléltük a dolgot. :)
2016. nov. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem voltam tervezve (de szépen mondom mind1 xdd), de megtartottak a szüleim. Aztán a terhesség alatt anya mellett nem volt ott apa, bulizgatott, eljárt otthonról, stb ezért anya el akart vetetni, mert akkoriban viszonylag szegény volt és nem tudott volna egyedül felnevelni, de apa meggyőzte, hogy tartsanak meg.

Ezt csak egy éve tudtam meg, de nem csináltam nagy ügyet belőle, mert szeretnek, mindent megadnak nekem és csak hálás tudok lenni nekik ezért.

2016. nov. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
A szüleim nem akartak. Apukám haza is cuccolt miattam a szüleihez. Eltt pár nap átgondolták. Règóta tudom de nincs számomra jelentősège mert mindig is szerettek, mindenem meg volt. Jó szülők. Nevetünk a règi eseten.
2016. nov. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Sose szerettem a gyerekeket nem is akartam épp ezért nem is terveztem a kisfiam. Viszont stabilnak tűnt az akkori kapcsolatom s lelkiismeretes is vagyok így megtartottuk.

Viszont mikor a kezembe fogtam onnantól imádom, a világom közepe s fontosabb önmagamnál is. Más gyerekeket nem kedvelem továbbra sem az idegent. Viszont amelyik pl import gyerek apával járt s lehetőségem volt megismerni, életem részévé vált azt is megszerettem.

Ezért nem kérdés a gyerekem s ha majd megkérdezi terveztem e megmondom nem én terveztem hanem kaptam mint egy ajándékot ami a legfontosabbá vált számomra.

2016. nov. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Volt egy időszakom, 3 éves lehetett a fiam amikor azt terveztem, hogy elhagyom. De hála kizökkentem ebből a munka segített. A monotonitástól megkattantam. Ha meg kellene a szeretetet fogalmaznom nagy bajban lennék. Összegezve: aggódás, féltés, maximàlis ellátás, tanítás, ápolás. Fu.. Nagyon nehéz anyának lennem.
2016. nov. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Épp a váláson gondolkodtam, amikor védekezés mellett "besikerült." Nem volt kérdés, hogy megtartom, szeretem az első pillanattól, hogy tudok a létezéséről, mégsem volt örömteli a gólyahír, mert teljes családot szerettem volna adni neki. Nem így történt, bár néhány évig még próbálkoztam helyrehozni a házasságomat. Boldog vagyok, hogy ő van, nem tudja, hogy nem terveztük, nincs is jelentősége.
2016. nov. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Engem sem akartak. Két nővérem van 9 és 10 évvel idősebbek nálam, és a szüleim kapcsolata már a kisebbik nővérem után megromlott. Aztán valahogy mégis csak összejöttem én is. Tudtommal nem is merült fel, hogy megtartsanak-e vagy nem.

Azt hiszem valahogy kérdezgettem, hogy mi lett volna a nevünk, ha fiúk leszünk meg ilyenek, aztán úgy jött szóba ez is. Nem zavart soha se, nem is érdekelt nagyon. A szüleim utána még 12 éves korormig voltak együtt, aztán elváltak.

2016. nov. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ja amúgy természetesen szerintem úgyan úgy szerettek (sőt talán még jobban, hisz én voltam a legkisebb) legalábbis anyám és a nővéreim biztosan, apám meg nem nagyon érdekelt akkor se, most meg végképp nem. Alkoholista volt amióta csak "megismertem", alig láttam gyerekkoromban, persze lehetett volna rosszabb is, verhetett volna minket meg ilyenek, de szerencsére "békés" alkoholista volt.

19/L

2016. nov. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Soha nem tudtam mit kezdjek egy gyerekkel,nem akartam gyereket,a fügetlenség fontossabb volt.

Véletlen ink felelötlenségből estem teherbe. Nem akartam megtartani. Az akori párom ragaszkodott hozzá. Végül belementen. Persze az apja lelépett mert h nem tudja mit akar,8hos voltam. Ak bántam h megtartottam.

Amikor megszületett megváltozott bennem minden. Imádom,a legjobb és legfontossabb dolog az'életemben. Soha nem hagynám el és nem valoszinű h megtudja h nem terveztem.

Mindent megadok neki. Korlátozva vagyok,de az élet nem ált meg. Nagyszülei is imádják.

Nehéz volt,de most már egyedül nevelem,külön lakunk. Mindent megtudok oldani és szinte semmiről nem kellett lemondjak.

Az apja nem kiváncsi rá,a gyk-fizeti mert vonják.

Én 25vagyok,lányom 3. Egyszerűen imádom.

2016. nov. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tervezett voltam. Anyám az arcomba vágta hogy súlyokat emrlgetett a terhessége alatz, hogy ne legyek.. Az elejétől tudtam. Nem neveltek, ittak... Sokat èheztem és a higénia se volt jó.

Szerencse 14 évesen elváltak útjaink. :)

2016. nov. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!