Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Míg apám éjszaka dolgozik...

Míg apám éjszaka dolgozik addig anya eljár bulizni (ahova járnak az én barátaim is). Kéne szégyeljem magam emiatt?

Figyelt kérdés
Hónapok óta nem járok bulizni, mert csak egy szórakozó hely van a városba es anyam mindig ott van (nem a barátnőivel, hanem a szomszédokkal akik 25-30 évesek es ők sem örülnek hogy megy). Az zavar hogy apa keményen dolgozik éjszaka, anya meg hajnalba jár haza (nem részeg, autóval megy és hordoz mindenkit, bezzeg engem soha nem visz el sehova) Azt is sajnálom hogy a 10 eves tesómnak ebben kell felnőnie, hogy hajnali 4 ig fent van és várja anyát.
2016. nov. 13. 10:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
19%
Gondolom, azért ez nem mindennapos. Apád mit szól hozzá?
2016. nov. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Minden hétvégén, apam nem tud róla.
2016. nov. 13. 10:44
 3/16 anonim ***** válasza:
48%

Szégyelhetné magát édesanyád!

Sajnos ötletem sincs hogy mit kéne tenned,de ez tényleg gusztustalan már bocsánat a kifejezésért

2016. nov. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
Miért lenne gusztustalan? Hétköznap ő is dolgozik gondolom. Hétvégén miért ne mehetne el egy estére?
2016. nov. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%

1-es vagyok, nem a 3-as.:-) Ezt nekik kéne megbeszélni (mármint apáddal.) Ha jól sejtem, anyukád is a 30-as éveiben jár, max a 40-esek elején, ha nem részeg, nem viselkedik vállalhatatlan módon a szórakozóhelyen, akkor azért nem követ el olyan rettenetes bűnt.:-) Felteszem, ő is dolgozik, viszi a háztartást, a szomszédok meg nem mennének vele, ha annyira zavarná őket a dolog. 10 éves meg aludjon éjszaka, nem olyan kicsi már, hogy az anyjának mellette kell ülni egész éjjel.

A szüleidnek mindenképp jó lenne leülni és megbeszélni, hogy megéri-e a kapcsolatuk szempontjából az állandó éjszakai meló, ha nem tudnak egymással időt tölteni, legalább időnként együtt eljárni.

2016. nov. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%

Egy 10 éves gyerek miért van fent 4ig? Ennyi idősen főleg ha van mellette egy nagyobb testvér maradhat egyedül éjszakára.


Anyukád nem éjszaka munka helyett jár szórakozni. Ha a 10 évest lefekteti, rád bízza akkor miért ne szórakozzon? Azért mert van két gyereke? Értsd meg kérdező, hogy ő egy felnőtt nő és nem csak az anyukád. Természetes hogy szórakozik. Az kérdés, hogy apukád miért nem tud erről - valószínűleg a házasságuk nincs rendben.

2016. nov. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
7%

6-os válaszoló nagyjából leírta a véleményem, bár eléggé meglep, hogy anyád egyedül mer hagyni egy 10 éves kölköt, mert van nagytesó, aki vigyázzon rá. azért szerintem nem akkora a korkülönbség, hogy minden élethelyzetben rád lehessen bízni kedves kérdező, amit viszont érdemes lenne megbeszélni anyáddal. mégiscsak ő nyomta a világra, az ő felelőssége. ha még "élni akar" címszó alatt buliba jár apád tudta nélkül, akkor felmerül bennem, hogy nem való családanyának.

mindenképpen szólj apádnak, mert ha nem tud róla, az elég gáz. apádnak fel se tűnik, hogy anyád hajnalban jár haza és hétvégén teljesen rottyon van a kialvatlanságtól?

2016. nov. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%

Az apja is alszik délelőtt, miért tűnt volna fel neki?

Egyébként akkora kisvárosban, ahol egyetlen szórakozóhely van, egy 10 évest nyugodtan egyedül lehet hagyni néhány órára.

2016. nov. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
22%
Én szégyelnék egy ilyen anyát. Enyém szerencsére normális.
2016. nov. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Látom egyesek szerint tényleg normális dolog hogy egy 42 eves nő elmegy éjszaka a férje tudta nelkul bulizni.Gratulalok emberiség!!
2016. nov. 13. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!