Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondolnál a lányodról, ha...

Mit gondolnál a lányodról, ha szülinapjára ajándékba kapna egy 150 ezer forintos csizmát?

Figyelt kérdés

Irigyelnéd? Nem is adnál neki már ajándékot? Rosszlánynak gondolnád?

Egy nagyon jó gyerekről van szó aki folyamatosan segíti a családját, nagyon sok mindent megvásárol nekik év közben.



2016. nov. 27. 17:28
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
84%

Ő csak megkapta a csizmát. Inkább arról kéne vélekedni, aki ajándékozta neki.

De semmit. Én kicsit sokallóm az árát, de ha tetszett neki, és megkapta akkor nincs nagy probléma. Persze, ha megengedhető.

2016. nov. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
94%
Hogy kőgazdag a családja.
2016. nov. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Születésnapi ajándék volt a barátjától akivel négy éve van együtt. Az ajándékozó fél nagyon jó anyagi helyzetű.
2016. nov. 27. 17:34
 4/39 anonim ***** válasza:
84%
Akkor azt, hogy biztos rohadt sokat cumizott érte.
2016. nov. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 Andi80018 ***** válasza:
70%
Négy éve? Szerintem normálisnak mondható, gondolom ez olyan lehet a fiúnak, mintha 15 ezerért vette volna meg. Örülj neki, hogy nem csak jófej a gyerek, még pénze is van. Most hogy egyébként milyen a kapcsolatuk, az már más kérdés, de ha azt vesszük, hogy harmonikus, akkor ok. Biztos szereti a lányt.
2016. nov. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
94%
Minek megmondani, hogy mennyibe került? Kaptam ezt a csizmát, aztán jó napot! Nincs ráírva, hogy mennyibe került. Ha meg direkt az orromra köti, azt hogy megrekedt ovis szinten. BIBI 150000-ES CSIZMÁT KAPTAM!!!
2016. nov. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
87%
azt, hogy lehetőleg gyorsan feleségül megy a fiúhoz, házassági szerződés nélkül.
2016. nov. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Nem mondta meg mennyi volt,de a márkáját megosztotta. A márka online shopjából kiderült az ára.
2016. nov. 27. 17:47
 9/39 anonim ***** válasza:
97%
Mi az hogy rossz lánynak tartanám. Miért lenne egy ajándék miatt ő a rossz. Azt meg végképp nem értem hogy e miatt te miért ne vennél neki semmit. Azt a barátjától kapta. Szerintem felfújod a dolgot. A barátja megvette neki, mert megteheti. Ez sehigy sem függ össze a te ajándékozásoddal.
2016. nov. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
77%
Kicsit sajnalnam hogy szegenynek ilyen vacak, olcso csizmaban kell jarnia.
2016. nov. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!