Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vannak itt olyan kamaszok,...

Vannak itt olyan kamaszok, akiknek a szülei melegek? Vagy ismertek ilyen gyerekeket?

Figyelt kérdés

Nekem az anyukàm leszbikus, nem igazàn zavar. Örülök, hogy boldog. Elèg sok rosszat kapott az apàmtòl és mèg soha nem volt ennyire boldog mint most.

Nemrèg ismertem meg a baràtnőjèt, aki nagyon jò fej stb...

Szòval a fèlelmem inkàbb arra irànyul, hogy a többi ember hogy fagadja el őket? Meg persze a suli, csak a közeli baràtaim tudjàk, ők is teljesen elfogadtàk ès valaki mèg "kiràlynak" is tartja. Csak nem tudom, hogy majd a suliban a többiek hogy fognak viszonyulni ehhez?

Ti hogyan reagàlnàtok erre? Vagy kamaszok akik ilyen cipőben vagytok mint èn, tapasztalatok? 16L

Köszi a vàlaszokat!



2016. dec. 4. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Nekem nem meleg egyik szülőm sem, legalább is nem tudok róla, de nem értem, miért kéne erről bárkinek is beszámolnod? Ez csak anyukádra tartozik.

Ha az én egyik iskolatársamról kiderülne ez, nem igazán foglalkoznék vele, de vannak, akik még kisebb dolgok miatt is rászállnak másokra, cikizik őket, stb. Ha direkt reklámozod, hogy az anyád leszbikus, ne csodálkozz, ha lesz majd, aki beszól miatta.

2016. dec. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Magyarországon nem lennék a helyedben, rendkívül korlátolt és egyáltalán nem toleráns a társadalom ezen a téren. Külföldön ezzel semmi gond. Nálunk a kutyát nem érdekli, hogy két apukája vagy két anyukája van a gyereknek, csak azzal törődnek, hogy hogy van nevelve.
2016. dec. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Nekem ket apum van. Sokaig éltünk Amerikában, ott nem bántott senki, itt sokan. Ha szeretnél beszélgetni, irj :)
2016. dec. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

Paromnak atoperalt apukaja van, es van pasija.


Az emberek nem toleransak, de ezzel nem tehetsz semmit. Ne reagalj, ha bantanak, vagy valaszolj mosolyogva. Parom is ezt tette. Beken is hagytak.

2016. dec. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszokat!

Nem szeretnèm reklàmozni, de előbb utòbb kiderül. Főleg, hogy nem egy megszokott helyzet. Igen az, hogy nem figyelsz ràjuk ès csak mosolyogsz egy jò megoldàs, de attòl mèg legbelül fàj.

2016. dec. 4. 18:39
 6/10 Jase00 válasza:
100%

Én faterommal meg a csávójával lakok 3 éve. Anyukám alkoholista vele nem nagyon tartom a kapcsolatot, tesóm vele maradt én apukámmal hát nem bántam meg!! Am nehéz volt pláne amikor még vidéken éltünk, de aztán pár hónap múlva felköltöztünk Pestre, itt egy elég liberális suliba járok itt nem gáz :D Volt egy-két srác aki beszólogatott néha de ált nem szoktak mert nem b*zisak egyáltalán :D Viccelődni szoktak vele a haverjaim de azt énis az nem érdekel xD Szal pár napig csoda volt aztán ennyi.

Igazából a legtöbb bántást barátnőm apjától kapom az egy nyomorék megmondta h aki ilyen értékeket hoz otthonról azt nem nézi semmibe stb. Próbálok nem foglalkozni vele de nem mindig lehet... megpróbálta bnőmnek bebeszélni h én is meleg leszek stb...

16/F

2016. dec. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az országban még azt se tudják elfogadni ha valaki egy szokatlan informatikai megoldást csinál.

Nézzétek ezt a kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programozas_..

Több mint 300 oldalon keresztül cikizik az (állítólag) elit programozók azt aki néhány nekik szokatlan dolgot csinál informatikai(!!!) téren. Részletes leírást, igazolást követelnek s anyáznak ha a stílusra nem az együttműködés a válasz.

Ha ez várható el az elittől, akkor mégis mi várható el a tényleg bunkó közembertől?

Pedig ez csak egy számitógépes megoldás, sokkalta kisebb ügy mint a melegkérdés.

Azzal értek egyet aki azt írja, nem tartozik másra a családon belüli kérdés.

A szexuális pózokat se tárgyaljuk ki, azt se hogy kivel csináljuk, stb.

Az emberek kis százaléka képes elfogadni, velük meg lehet osztani, de szerintem velük se kell feltétlenül, főleg, hogy nem tudni előre ki tolerálja majd és ki nem.

Én amúgy ha megtudnék ilyent bárkiről kb. úgy fogadnám, mintha az derülne ki, hogy egy olyan ételt szeret amit én nem. Semmit se szólnék, beszélgetnék velük mint bárki mással.

Hozzá kell tennem, van olyan ember aki az a példa esetén sem képes elfogadni, s ha valaki általa nem szeretett ételt eszik, akkor a kulturáltság szerinti jó étvágyat kívánás helyett beszól, hogy fúj, hogy ehetsz ilyesmit. Az ilyen emberrel viszont nem kell beszélgetni se.

2016. dec. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez az amiért egyre jobban utálom az embereket.

Nemhogy a legtöbben előítéletesek, de egyetlen normális indokot se tudnak felhozni "utálatuk" tárgya ellen.


A homoszexualitás tökéletes példa.


Pl az is gyakori kifogás, hogy ugyebár a melegek nem tudnak természetes úton gyereket nemzeni. (azaz nem lesz több gyerek)

Hát ami azt illeti, ha azokból a gyerekekből is ilyen előítéletes és undorító felnőttek lennének akik mostanában vannak akkor nem is baj.



És ezt úgy mondom hogy igen, tisztában vagyok vele hogy én is ember vagyok, ráadásul hetero

2016. dec. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen ismerosom akinek leszbikusok a szulei es szegyeli te ne szegyeld soha
2016. dec. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
A világ megérett a pusztulásra.
2017. febr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!