Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Úgy érzem, édesanyám jobban...

Úgy érzem, édesanyám jobban szereti a nevelőapám, mint engem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Amióta anyukámnak megvan az új palija,azóta úgy érzem,hogy jobban szereti őt mint engem. :(

Mit csináljak?


2016. dec. 9. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Semmit, nem szereti jobban, csak azt képzeled, mert most mást is szeret rajtad kívül, fogadd el, hogy most megoszlik a szeretete, de a gyermekét szereti az ember a legjobban a világon.
2016. dec. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Andizsuzsi ***** válasza:
82%

"édesanyám jobban szereti a nevelőapám"


Ki szeret jobban kit? Nem ártana a tárgyragot használni.

2016. dec. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem inkább MÁSKÉNT.

Az ember nem ugyanolyan szeretetet érez a gyereke felé, mint a párja irányába.

Így próbáld nézni.

Az is lehet, hogy hosszabb ideig éltetek kettesben, s most az új-remélhetőleg-szerelem kicsit "megbolondította". De ettől téged a gyerekét sose fog kevésbé szeretni

2016. dec. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. dec. 9. 15:38
 5/6 anonim ***** válasza:
29%
Megértelek. Amióta anyósom pasit talált magának a páromat magasról le***ja. Neki mindent a fiának meg semmit. Nem igazán tudsz mit tenni. Ez idegesít engem is a legjobban.
2016. dec. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 B. Kati válasza:
Nem lehet összehasonlítani a 2 dolgot. Téged mélységesen szeret, ezért ha meg tudod tenni, ne szomorítsd el és ne legyél féltékeny. Ne felejtsd el, ha őt szeretik és ő is viszont szeret, akkor csak többet fogsz te is profitálni belőle. :) Innen már nem is kell tovább mondanom.....a párját az ember szerelemmel szereti. Nem összekeverendő. :)
2017. febr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!