Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya megosztott valamit az...

Anya megosztott valamit az idővonalamon, be szeretném állítani, hogy csak Apa ne lássa. Hogyan állítsam be?

Figyelt kérdés

Szóval félig infó kérdés, hogy hogyan kell beállítani, hogy amit Anya rakott az idővonalamra CSAK Apa ne lássa?


Arról van szó, hogy csúnyán összevesztek, Anya elment és most minden Anya-Lánya szívecskés szarsággal bombáz, hogy költözzek hozzá, szóval manipulálni akar, meg hogy ne veszítsen el.


Én Apával akarok maradni. Fontos lenne, hogy Apa ne tudja, hogy Anya manipulálni akar, mert nem akarok, hogy még ezen is vitatkozzanak.


Segítsetek!



2016. dec. 10. 04:58
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Jobb oldalon a kis fülre kattint és "elrejtés az idovonalon".
2016. dec. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ezzel senki nem látja, csak anyad oldalán
2016. dec. 10. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem meg jó lenne ha apukád tudná miben mesterkedik az ex-felesége, hogy ne érje váratlanul ha bírósági úton akarna elszedni tőle.
2016. dec. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
nem baj ha meglátja, legalább rájön, hogy anyád hogy próbál téged manipulálni.
2016. dec. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Én a helyedben kitörölném, és egyenesen megmondanám neki, mi a helyzet. Megmondanám, hogy szeretem őt is, de nem akarom ezt a manipulatív viselkedést, nem fogok hozzá költözni, és ez így nem működik.

Nem csak mondom: ezt tettem, mert a mi anyánk is lelépett, és ő is akarta, hogy menjünk vele. Nem mentünk. Oké, ez régen volt, nyilván nem facebookon írogatott még (nem is létezett facebook), de a lényeg ugyanaz.

Ne hagyd magad, egyesen mondd meg, és kész.

2016. dec. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudod beállítani, hogy a megosztásnál kiválasztod az egyénit, és ott be tudod állítani, hogy ki ne lássa név szerint.
2016. dec. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De azt is éredemes lenne átgondolni, hogy valòban azt akarja e hogy hozzáköltözz, vagy csak kifejezi így hogy attol ugyanùgy szeret. Mert nem mindegy. Szerintem is kérdezz rá (nyugodt hangnemben) hogy milyen okkal tette ki , lehet hogy csak hiányzol neki és így dolgozza fel.
2016. dec. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!