Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a saját szüleim csúnyának...

Ha a saját szüleim csúnyának tartanak, akkor csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

Állítólag a saját gyereke mindenkinek szép, na az én szüleimnek nem. Nem emlékszem, hogy egyszer is megdicsértek volna, még ha kiöltözöm valahova, akkor is maximum annyit mondanak hogy szép a ruhám. Még a gólyabál előtt se mondtak semmit, amikor az a szép fehér ruha volt rajtam. Bezzeg az unokanővéremet mindig emlegetik, hogy ő milyen szép lány, milyen gyönyörű menyasszony volt, stb, stb. Elég rosszul esik, főleg, hogy szerintem annyira nem vagyok csúnya. Jó, szép sem, de vannak nálam sokkal csúnyábbak is. Miért ilyenek a szüleim? Lehet tényleg rondának látnak?


16/l


2016. dec. 18. 21:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Igen, lehetséges.
2016. dec. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
A te szüleid is csak két vélemény a földkerekségen. Elfogultabb ugyan (bár X okból kifolyólag lehet ez az elfogódottság negatív irányú is), de akkor is csak kettő. Mindenki mást tart szépnek, számára vonzónak.
2016. dec. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagy csúnya, attól hogy nem dícsérnek meg nem jelenti hogy annak gondolnak. Ők is emberek, hibázhatnak. Viszont nem lehetsz mindenkinek szép, valaki azt fogja gondolni rólad hogy szép vagy valaki azt hogy nem, de ezek csak vélemények nem tükrözik a valóságot. A lényeg hogy te szépnek lásd magad, és jól érezd magad a bőrödben.
2016. dec. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%
Kuldj kepet es mondok velemenyt
2016. dec. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem mondták még hogy csúnya vagy, csak nem dicsértek még meg.
2016. dec. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Jó a kapcsolatom a szüleimmel, tudom hogy szeretnek, csak soha semmi nem jó nekik, amit csinálok. Jobban belegondolva más miatt se nagyon szoktak megdicsérni.

Igazából az esik rosszul, hogy másokat viszont szoktak. Mindig ilyeneket mondanak, hogy bezzeg x milyen okos, biztos fel fogják venni mindegyik egyetemre, y annyira csinos, ritka az ilyen szép lány, ezek esnek rosszul. Soha nem leszek elég jó nekik, és ez eléggé rombolja az önbizalmam. :(

2016. dec. 18. 22:23
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

Az enyémek pont ilyenek voltak, tiniként hittem nekik, felnőttként már tudom, hogy nem volt igazuk.

Azért kritizáltak, mert azt hitték, akkor azt veszem fel, amit ők mondanak, olyanra vágatom a hajam, amilyenre ők akarják stb.

Szerintem elég ronda dolog ez a szülőktől.

2016. dec. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Jó a kapcsolatom a szüleimmel, tudom hogy szeretnek, csak soha semmi nem jó nekik, amit csinálok. Jobban belegondolva más miatt se nagyon szoktak megdicsérni.

Igazából az esik rosszul, hogy másokat viszont szoktak. Mindig ilyeneket mondanak, hogy bezzeg x milyen okos, biztos fel fogják venni mindegyik egyetemre, y annyira csinos, ritka az ilyen szép lány, ezek esnek rosszul. Soha nem leszek elég jó nekik, és ez eléggé rombolja az önbizalmam. :(

2016. dec. 18. 22:25
 9/17 A kérdező kommentje:
Bocsi, kétszer küldte el!
2016. dec. 18. 22:25
 10/17 anonim ***** válasza:
78%
16 évesen nem kell aggódni ezen a csúnya- nem csúnya mizérián... még fogsz sokat nőiesedni ne aggódj és a magabiztosságtól sugárzik legjobban egy lány. Hidd el én találkoztam olyan lányokkal, akik mondjuk erős szemöldökkel vagy nagy orral rendelkeztek szóval nem voltak azok a tipikus szépségek, mégis inkább azt látta rajtuk az ember, hogy ez őket az égvilágon semmiben nem akadályozza, minek szégyelljék? Beszélgettek, nevetgéltek és sztem ilyen felszabadultan sokkal vonzóbbak voltak, mint a mondjuk alapból szebb de társaságban fel nem oldódó, feszengő lányok
2016. dec. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!