Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek rosszul esne ha nem...

Nektek rosszul esne ha nem egy hiper-szuper laptopot kapnátok ajándékba a gyereketektől?

Figyelt kérdés
Apum kicsinálta a laptopját, amúgy is, régebbi már. Veszek neki egyet, de csak böngészésre használja, Youtube, autókat néz, néha Skype, ilyesmi. nem játszik rajta, filmet sem néz. Nem látom értelmét egy erős gépnek, ha úgyse használja olyan dologra ami. Az hülyén jön ki ha tudja hogy megtehetném hogy drágábbat, jobbat veszek de nem teszem?
2016. dec. 20. 21:05
1 2
 1/16 piriiiii ***** válasza:
100%
Ha nem használná ki, felesleges.
2016. dec. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem egy nagyravágyó, mások pénztárcájában turkáló ember akkor nem fog haragudni. Valószínűleg fel sem fog neki tűnni, hogy "gyengébb" gépet kapott, örülni fog, hogy az általa használt dolgok gyorsan és hibátlanul futnak.
2016. dec. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jon ki hulyen, ha arra tokeletes, amire neki kell.
2016. dec. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
egyet értek az előttem szólóval, felesleges csak azért jobb gépet venni mert megengedhetnéd azt is magadnak... 2 éve Karácsonykor anyósom az én régi gépemet kapta meg, mert férjemnek volt 1 , erre kapott egy céges gépet, és úgy voltunk vele 3 gép minek itthonra, anyósom meg rég vágyott egy laptopra... nagyon örült neki így is, hogy tudta nem úgy vettük :) nekem meg még mindig régi nyomógombos telefonom van mert nem használom másra mint telefonálni, férjem már akart venni okos telefont, de mondtam neki, hogy be ne állítson azzal mert nem kell... úgysem használom ki, csak azért hogy nekem is az legyen ne költsön, pedig mi is megengedhetnénk magunknak... (új laptopot is meg a telót is - de feleslegesen nem dobálom ki a pénzt az ablakon..)
2016. dec. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ígyis-úgyis örülni fog neki, azért is merült fel bennem a kérdés mert ő megvette nekem mindig a jobbat amilyet akartam de én kihasználtam. Nem zsugoriságból nem akarok jobbat, nem látom értelmét.
2016. dec. 20. 21:22
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Vettem egy rokonomnak+2 év hűség.150 rugó.Alig használja.
2016. dec. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
igen.. te kihasználtad és apukád ezt tudta, hogy megéri megvenni neked, mert kihasználod... hidd el felesleges és ő se várja tőled hogy olyan gépet vegyél neki amit sose fog kihasználni... felesleges ilyenen gondolkodni :)
2016. dec. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy laptop nagyon komoly ajándék. Ha ő kevésbé ért hozzá, fel sem fog tűnni, de én is azt tanácsolom, hogy a cél alapján vásároljunk. Egy nagyobb felbontás, egy komolyabb merevlemez egy olyan ember esetén, aki nem 3D-s játékra használja, sokkal többet ér, mint egy erősebb proci vagy videokártya. Szerintem örülni fog neki, hiszen mindenképp jobb gépet kap, a felesleges dolgok meg úgyis csak pénzkidobás lenne.
2016. dec. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, szerintem sincs abszolút értelme.


Az fontos hogy minél kevésbé legyen szemroncsoló.

2016. dec. 20. 22:21
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért így sem a legócskábbat fogod venni. Nem hinném, hogy ezen apukád kiakadna, szerintem meg sem tudná mondani, hogy mivel rosszabb az ő gépe a "hiper-szuper" laptopoknál.
2016. dec. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!