Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mit szólnának...

Szerintetek mit szólnának hozzá a szüleim?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 18 éves vagyok, hétköznapokon édesapámmal és a feleségével lakok. Most készülök vizsgázni a jogosítványra ami azt jelenti, hogy egy hétig minden nap kb 5-kor fogok hazajönni mert megyek vezetni. Azonkívül minden szerdán járok matek órára. Az a baj, hogy van egy 2 éves testvérem akit minden nap fél ötkor kell kivenni az óvódából. Apu felesége egyik héten délelött dolgozik másik héten délután. Apunak csak alkalmi munkái vannak tehát ő kitudná venni a testvéremet az óvódából de általában én szoktam. Tehát ilyen program mellett szerintetek engednék, hogy aerobikra járjak? Vagyis inkább ti mit gondolnátok erről?ez azt jelentené, hogy ha minden nap háromig vagyok és mennék aerobikra akkor 6-ra érnék haza. Persze.ezt jövőhónaptól kezdeném ha sikerül a vizsgám. Sosem mondják de úgy érzem azt gondolják, hogy túl akarom bonyolítani az életemet ls minek nem ülök otthon és vigyázok a testvéremre. Mellesleg érettségizni is fogok de ez úgyis csak kb egy hónapig menne.
2017. jan. 7. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:
98%
Nem te akartál kistestvért, nem te csináltad fel Apud feleségét. Szerintem ennyit simán megengedhetsz magadnak. Nekem legalábbis úgy jön le az írásodból, hogy neked kell hozni-vinni az öcsédet és vigyázni rá, ami persze belefér, de ne a te fő feladatod legyen.
2017. jan. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A nagyszülők is mehetnének érte, nem? Azt javaslom, üljetek le és beszéljétek meg, hogy hol tudsz te is engedni a programodból és részt vállalni amiben kell, így nem fogják azt gondolni, hogy ki akarod húzni magad alóla... Szerintem a mindennapos aerobikot soknak fogják találni.
2017. jan. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!