Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem tudnak örülni az...

Miért nem tudnak örülni az eljegyzésemnek? Örökké szomorkodnom kellene a múltam miatt?

Figyelt kérdés

Tegnap jelentettük be a családomnak, az apám első reakciója az volt, hogy "ez igen, jó hamar", az anyám meg megjegyezte, hogy ezt a gyűrűt még a Holdról is kiszúrják, szerinte 2 héten belül ellopják, vagy elhagyom, megérte megvenni...

Utána később mondta, mikor kettesben voltunk, hogy ez nagyon korai és túl hamar belerohanok ebbe az előző kapcsolatom után.

Igen, az exemmel 4 és fél évet együtt voltunk, de az egy gimis kapcsolat volt. Szakított velem, a padlón voltam, de most újra jól vagyok és boldog vagyok végre. Nem értem a szüleim felfogását...


2017. jan. 14. 11:02
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
77%
Nem lehet hogy a pasidat nem bírják? Kérdezd meg hogy miért állnak az eljegyzésedhez ilyen negatívan?
2017. jan. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Mióta vagytok együtt,hány éves vagy?

Gondolom nem tart hosszú ideje ha így reagálnak. Nem tudom,hogy jön ide a múltad

2017. jan. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

21 éves vagyok, 1 éve vagyunk együtt.

A nyáron hozzá is költöztem.

Nincs vele bajuk, sosem mondták, hogy ne kedvelnék és én sem ezt látom.

A múltam úgy jön ide, hogy az anyám szerint túl hamar továbbléptem az exemről és hogy belerohanok a házasságba. De azt hittem, ezt érthetően leírtam.

2017. jan. 14. 11:13
 4/32 anonim ***** válasza:
90%
Mikor szakítottál az exeddel?
2017. jan. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
71%
Hagyd a csudába, miért nem tudsz simán boldog lenni? Szüleid máshogy álltak a dologhoz, de azért neked nem kell szomorkodnod.
2017. jan. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
96%
Az eljegyzés még nem házasság. Csomóan évekig jegyben járnak, mielőtt összeházasodnak.
2017. jan. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Másfél éve szakítottunk kb.


Mi sem azonnal akarjuk az esküvőt, hanem majd jövő májusban.

2017. jan. 14. 11:38
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne siesd el a házasságot. Tényleg gyakran előfordul szakítás után a belemenekülés az új kapcsolatba, nem azért mondta édesanyád, hogy elszomorítson, hanem, mert félt téged egy elhamarkodott házasságtól. Nagyon fiatal vagy még, bőven van időd, semmiről nem maradsz le.:-)
2017. jan. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Elég határozott vagyok mindenben, nem szoktam átgondolatlan döntéseket hozni.
2017. jan. 14. 11:54
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Akkor fél év volt a szakítás és az új kapcsolat között.

Arra tippelek, hogy amikor szakított veled a pasi, sokáig magad alatt voltál, aztán jött ez az új kapcsolat és már eljegyzés van. Gondolom attól félnek, hogy ez nálad nem az igazi szerelem hanem csak egy dac, hogy megmutasd, hogy igenis kellesz valakinek. Csak féltenek.

2017. jan. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!