Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam meg tapintatosan...

Hogy mondjam meg tapintatosan a szüleimnek, hogy már napok óta nagyon büdösek?

Figyelt kérdés
Nem lehet mellettük megmaradni.
2017. jan. 15. 11:02
1 2
 1/19 longlife ***** válasza:
100%
Ezt az esetet már nem tapintatosan kell kezelni.Na most már nyomás fürödni.Ahogy ők mondták neked amikor kicsi gyerek voltál.Sajnos fordult a kocka.Most ők a gyerekek.
2017. jan. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
57%
"Menjetek már el fürödni, bazz'!" kb így...
2017. jan. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 kovpet ***** válasza:
55%

Írd ki a szobád ajtajára, hogy SERTÉSTELEP VÉGE.

Vagy esetleg beszélhetnél is velük mint ember az emberrel?

2017. jan. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
50 évesek és nagyon maradiak. Alapból ilyenek és ilyenkor leordítanak, nem vesznek ember számva, csak nekik van igazuk.
2017. jan. 15. 15:15
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

mindig gond volt a higiéniájukkal? vagy csak mostanában?


ez elég kellemetlen szitu..

Amelyik szülőddel jobban kijössz,-

annak hozd szóba négyszemközt,hogy: anya/apa! tudom hogy kellemtelen ezt hallani,de napok óta ápolatlan a szagotok.

2017. jan. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Ennyire nem.

Azóta sem történt változás, de próbáltam anyával beszélni. Hánynom kell tőlük.

2017. jan. 17. 16:53
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Anya! Apa! Kérlek fürödhetek meg! Nem akarok bántó lenni, de izzadtságszag van a házban. -ennyi. Hidd el ők nagyobb zavarban lesznek
2017. jan. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
*fürödjetek meg
2017. jan. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

én megmondanam nekik h kapjanak már észbe! szegyen h ennyire nem kepesek, legalabb 2 naponta...

mind nekik h nem szegyellitek magatokat? olyan a szagotok mint a görényé! Nem lehet mellettetek lenni ugy h ne legyek rosszul a szagotoktól...addig amig nem fürödtök rendszeresen nem is tárgyalok többet veletek mert nekem kellemetlen

2017. jan. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Ez nem csak izzadságszag, hanem az a savanyú, kicseszett öregszag, amitől menten kidobod a tacssot. Tényleg amerre mennek büdös van. Mentem el hajléktalan mellett, annak nem volt ilyen szaga.

A szobájukból meg árad ugyanez a bűz, de az ablakot nem képesek kinyitni néha. Nagyon nehéz velük, nem csak ez miatt.

2 naponta? :DDD legalább 2-3 hétig nem fürdik

2017. jan. 18. 08:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!