Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan győzzem meg az anyukáma...

Hogyan győzzem meg az anyukámat? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy amikor még azt se tudtam milyen egyetemre akarok menni, vettek a szüleim egy lakást Pécsen. Természetesen azért, hogy én és a tesóm majd ott válasszunk egyetemet (Pécs közel van hozzánk). De úgy hozta a sors hogy én inkább a győri egyetemre szeretnék menni. De anyukám erről hallani sem akar, és én ezt nem értem mert a lakásunkban úgyis laknak most, tehát van + bevétel belőle és nem értem miért ilyen nagy dolog hogy én másik városba szeretnék menni.

2017. jan. 17. 16:42
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
ez lemaradt: 17/l
2017. jan. 17. 16:43
 2/16 anonim ***** válasza:
16%
Drága! Még csak 17 éves vagy. Nem gondolod, hogy van még időd ezen agyalni? Addig még sok víz lefolyik a Dunán.
2017. jan. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%
Ne csináld a feszkót! Csak hümmögj, 17 évesen úgyse mehetsz egyetemre. Ha majd eljön az ideje, oda mész, ahova akarsz. Ne hagyd, hogy a szüleid válasszanak neked pályát!
2017. jan. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor majd idővel anyukád megemészti a hírt, a végén úgyis te fogsz dönteni.
2017. jan. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg jó lenne tudni, hogy mennyi idő múlva mész. Amúgy nekem voltak 17 éves évfolyamtársaim, az anyjuk is bejött alàírni a beiratkozást.
2017. jan. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
8%
Miből akarsz majd Győrben fenntartani egy lakást?
2017. jan. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Most 11.-es vagyok és szeptembertől leszek végzős. Csak tudjátok én eléggé félek mert nem is nagyon találtam egy olyan szakot se ami igazán tetszene, most a gazdaságinfón gondolkodok de anyum le akar beszélni róla.
2017. jan. 17. 17:17
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ő mit szeretne, mi legyél?
2017. jan. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Ő se tudja xd

ha tudnád mennyi minden felmerült már... Biológus, formatervező, német-rajz tanár, most ez az infós dolog. Most a legutóbbit érzem gy biztosabb dolognak hogy ez lehet hogy jó lenne, de szerinte nem tudok majd sehol sem elhelyezkedni.

2017. jan. 17. 17:24
 10/16 A kérdező kommentje:
szeretek rajzolni, jelenleg informatika fakton vagyok a gimiben. Ezek alapján keresgélek de nem nagyon találok olyan szakot ami jó lenne.
2017. jan. 17. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!