Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Titeket nem idegesít ez?...

Titeket nem idegesít ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kicsit viccesen hangzik de nem zavar titeket amikor leültök a nagydolgotokra a wc-re, már félig kintvan a dolog és abba a pillanatba elkezdenek valamit basz**odni a wc ajtó előtt?(de tényleg valami tök felesleges dolgot úgy, hogy egész nap ráér, nincs senkinek semmi dolga).Már nagyon elegem van belőle ,hogy minden áldott nap megzavarnak a nagydolgom közbe és megáll bennem a sz*r.Hihetetlen hogy erre a pár percre nem lehet nyugodtan hagyni az embert, így is szűkösen lakunk..Mintha valami mágnes lennék ahogy leülök megjelenik az egész család a wc környékén.Probáltam már ,hogy máskorra időzítem, és akkor is megjelennek..Direkt megvárom, hogy mindenki basz**odja ki magát erre ahogy leülök megint megjelennek és ott cseszkelődnek..Én se megyek oda a wc elé csörömpölni meg megállni a wc előtt beszélgetni ha valaki trónol éppen..Már megkértem őket, hogy kb 10 perc erejéig amig üríttek addig ne szenvedjenek ott, de felháborodtak, hogy nem várhatom el, hogy kimenjenek a ház elé amíg trónolok, de senki nem kérte ezt csak hogy ne a mellékhelyiség előtt éljék ki magukat amig bent ülök..Miután nem sikerült rendesen kiürítteni magam miattuk akkor meg elkezdik hogy egyek mert van egy csomó kaja, mondom nekik, hogy fáj a hasam dehogy eszek és még felvannak háborodva, hogy ugyan mitől fáj az én hasam...-.-

(tudom vicces, lehet valakit ez nem zavar, de engem igen és már az agyamra mentek ezzel)



2017. jan. 23. 19:13
1 2 3
 1/26 gömbicica ***** válasza:
51%

:D :D :D

nem tudom hány éves vagy, de ha még nincs gyereked, akkor érhetnek majd még meglepetések.

Akkor aztán meg kell tanulj kakkantani ugy is, hogy a gyerek ott nyüzsög melletted :D :D

sokszor le se lehet őket vakarni :D

persze nem rendszeres, de előfordult.

2017. jan. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
56%

Pontosan, 1-es. :)

Vagy üvölt és dörömböl az ajtón, vagy szó szerint mászna az öledbe, miközben te próbálnád letudni, amit le kell.


Ez mondjuk, nem megoldás a kérdezőnek, csak a kényszer változtatja majd meg.

2017. jan. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem igazad van. Nem illik a wc ajtó előtt mászkálni, amikor valaki wc-n van. És valóban kibírnák, hogy ne pont abban az 5 percben matassanak ott.

Nálunk ez szerencsére nem szokás.

2017. jan. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
59%
Hallgass közben zenét fülhallgatóval, akkor nem hallod, hogy mi történik odakint. :) Mást nem tudok tanácsolni, ha már beszéltél velük és nem változott semmi.
2017. jan. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
86%
Nekem még az ajtót is kinyitja, ha akar valami piti szârt. Ilyen az élet. Már csak 4 év. 14/L
2017. jan. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
1es, 2es nincs gyerekem, biztos zavaró lehet.3-as:köszönöm a megértést, 4-es mindig fülhallgatóval megyek be (az a nagy sony fülesem van)és tulhangoskodják azt is,ha max hangerőn van akkor is..De esküszöm bárki trónol itthon mindenki elvan magának, ahogy én leülök megjelennek...Alapba kicsi a hely legalább azt a plusz pár méter magánszférát meghagyhatnák az embernek amikor ürítt, mostantól elkezdek én is basz**odni amikor üríttenek remélem nem fog tetszeni nekik és akkor megértik miért zavar engem..Az a kedvencem amikor még öreganyám is megjelenik kutyástól ahogy elkezdtem ürűlni ,de még véletlenűl sem akar beljebb jönni mert ő siet csak felugrott, de azért még beszélgetnek egy jó fél órát a nyitott bejárati ajtónál(közvetlen a bejáratnál van a wc itthon).
2017. jan. 23. 19:50
 7/26 A kérdező kommentje:
5-ös sajnállak:/
2017. jan. 23. 19:53
 8/26 anonim ***** válasza:
33%
Kedves kérdező ! Volt egy idő amikor panelban laktam.Teljesen egyedül voltam a házban bementem a wc-re,és nagy csendben ülök ottan ekkor valaki fingott :D Lényegében a wc szellőzőjén minden áthallatszott...Az is ha én dörenttettem egyet. :) Patikában lehet kapni narancssárga füldugót.Próbáld ki.Vagy mobilról fülhallgatón hallgass klasszikus zenét,az megnyugtat nagydolgod közben.Ettől nagyobb problémád ne legyen az életben ! Emberek vagyunk,mindenki szokott kakkantani...No para ! Próbáld ki amit írtam.
2017. jan. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
91%

Ha tényleg rendszeresen akkor matatnak a wc előtt, amikor a nagydolgod csinálod, akkor gyanús, hogy ez valami beteges fétis náluk. :D


Èn kiszúrnék velük egyszer, és minden 10. percben mennék a klotyóra, aztán rohangálhatnak 10 percenként szöszmötölni. Kíváncsi lennék, meddig bírják.

2017. jan. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
24%
8-as vagyok.A narancsárga füldugót olyan gyárban használtuk ami egy kovácsoló gyár volt,gondolhatod milyen hangzavar volt ott...És nagyon minimális zaj szűrődött át rajta.Így nézni mint a képen. [link]
2017. jan. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!